Дънките официално облекло ли са вече?

  • 2 058
  • 13
Аз ли изоставам с модните тенденции newsm78, но напоследък ми прави впечатление, че масово момичетата ходят с дънки на официални събития - сватби, приеми и събития, които  изискват официално  облекло поне според мен  newsm78  Скоро бях на един юбилей с над 200 гости в  луксозен ресторант ,  програма и т.н. и поне половината дами бяха с дънки Thinking Или дънките вече не са това , което са Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 1
Аз ли4но  не бих се изтипосала на официално събитие  с дънки  newsm78 .Може би ако се комбинират с някаква  по официална дреха нагоре, сако ала бала 6те мине да официално облекло  Thinking.....Не съм в крак с модата много много  Blush
Виж целия пост
# 2
Каквито и модели да направят и наложат,не мисля че дънките ще станат официална дреха.За по-неофициално събиране,парти,дискотека,ежедневието - стават,но за ресторант с 200 души гости  Naughty
Виж целия пост
# 3
за мен не са и никога няма да бъдат;
дънките, колкото и да са модерни като кройка и модел, си остават работническо/ежедневно облекло;
а това, че някои дами бъркат ежедневното с официалното, си е техен проблем;

а мацките да не са били с дънки до коляното Laughing, че то този модел като униформа е вече Grinning
Виж целия пост
# 4
Аз също съм на мнение, че не може дънки да са официално облекло  Naughty Аз лично слагам дънки и сако и примерно боти на висок ток да речем, ако трябва да изглеждам по-прилично, но не официално  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз ли изоставам с модните тенденции newsm78, но напоследък ми прави впечатление, че масово момичетата ходят с дънки на официални събития - сватби, приеми и събития, които  изискват официално  облекло поне според мен  newsm78  Скоро бях на един юбилей с над 200 гости в  луксозен ресторант ,  програма и т.н. и поне половината дами бяха с дънки Thinking Или дънките вече не са това , което са Laughing  Laughing
Още преди около две три години излезе от доста дизайнери колекции в които дънки бяха съчетани с дотогава смятани за доста официални дрехи - като кожени наметки , сака с бродерии и т.н.
Наблягаше се на аксесоарите - обувки , горна част - а моделите на самите дънки бяха много изчистени .
На събиране на фирмата в , която работех в един от най - скъпите ресторанти в Дъблин  масово по - младите мацки бяха с дънки и бюстиета и наметки разни - и аз доста странно ги гледах ...  newsm78

Виж целия пост
# 6
Ами поне за мен - не са newsm78, има си места за дънки, има и места където не може да се ходи с дънки, поне според моите разбирания Peace

От друга страна пък, с много от "произведенията" на висшата мода не бих се показала никъде  #Crazy  hahaha  hahaha
Виж целия пост
# 7
Аз лично никога не бих си позволила да отида с дънки на посочените събития просто ще е неуважение към домакините.С каквото и да се съчетаят дънките си остават ежедневно или клубно облекло.
Виж целия пост
# 8
До преди известно време и на мен комбинацията дънки и сако ми се струваше ужасно селска, но в последно време ми прави впечатление, че има дънки за всякакви поводи и с различна насоченост. Абе, дънките не са това, което бяха  Laughing и това си е.
Виж целия пост
# 9
Чак с дънки на сватба. newsm78 Не става...каквито и да са дънките, пак са си дънки. А и е тъпо - всеки ден ги носиш, че и на официалните събития да ходиш така. Stop Джинси да, ама дънки...
Виж целия пост
# 10
За мен дънките също не стават за официално събитие като сватба, официална вечеря, опера, коктейл и т.н., но ги комбинирам със сако за по-неутрални събирания като парти по случай рожден ден или нещо подобно  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 11
Разни хора, разни идеали.
Аз никога не бих отишла на такива събирания с дънки.
Виж целия пост
# 12
Чак с дънки на сватба. newsm78 Не става...каквито и да са дънките, пак са си дънки. А и е тъпо - всеки ден ги носиш, че и на официалните събития да ходиш така. Stop Джинси да, ама дънки...

и аз съм на същото мнение...колкото и да са изчистени или пък с цветя мъниста и т.н. не може да станат официално облекло  Naughty
Виж целия пост
# 13
С риск да ме нападнат някои,толкова по-зле за тези,които са били с дънки...
Иначе споделям това мнение:
 
за мен не са и никога няма да бъдат;
дънките, колкото и да са модерни като кройка и модел, си остават работническо/ежедневно облекло;
а това, че някои дами бъркат ежедневното с официалното, си е техен проблем;

а мацките да не са били с дънки до коляното Laughing, че то този модел като униформа е вече Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия