силен гастроепизофален рефлекс-някой знае ли хомеопатично средство за лечение

  • 728
  • 2
ние сме само на 2м и една седмица и имаме силен гастроепизофален рефлекс.предписаха ни зантак, не знам дали го има на бг пазар.но дъщеря ми е все още толкова мъничка и не ми се иска да я тъпча с толкова сериозни лекарства, Още повече,като знам какви странични ефекти има. изчела съм всичко по темата но не намерих никакво хомеопатично средство. Някой да може да помогне с опита си?Още един въпрос иска ми се да пробвам да и давам анасон. Изпратиха ми една опаковка от България но не знам от колко зрънца да и правя чайчето. Бихте ли ми дали съвет?
иначе правя всичко възможно за да го намаля, държа я нон стоп на ръце в изправено положение или полуседнало,спи на ляво,слагам я и по коремче. Забравих да кажа че сме изцяло на кърма, старая се да и храня на често и я уригвам винаги. следя си и диетата, понякога се чувстваме добре и не повръщаме толкова много или поне не е съпроводено със силна болка,но в други дни е истински ужас.детето се превива от болка, плаче, аз виждам млякото как се връща в устичката и а тя пак си го поглъща, друг път го повръща на фонтан, задавя се, хрипти и хърка като спи.като се задави започва да кашля и киха.притеснена съм да не би и да развива някаква алергия или не дай си боже астма (в къщата,която живеем има мокет и на места мирише на котешки изпражнения)Перем го всеки месец и прахосмукираме всеки ден, но не можем да махнем миризмата. Сега сме говорили с наемодателите ни да сменим мокета, но все още чакаме отговор.
Много съм притеснена.Моля ви пишете дали имате опит с този рефлукс и знаете някой, който да е със сходен проблем, какво лечение са предприели и детето от само себе си ли го е израснало или се е наложило да пие лекарства? Има ли някаква вероятност рефлекса да остане завинаги?
Виж целия пост
# 1
Цитат
Още повече,като знам какви странични ефекти има. изчела съм всичко по темата но не намерих никакво хомеопатично средство. Някой да може да помогне с опита си?
- Дайте специфични реакции и симптоми на бебето, тъй като хомеопатията не предписва върху медицински диагнози, а върху индивидуалноста на пациента, индивидуалните му реакции.  Peace
Виж целия пост
# 2
Навремето аз давах Аптамил-АР(антирефлукс) или Милупа АР. Оправихме се за около две сезмици , но аз продължих да и го давам 2 месеца . Ена ние също го получихме по това време , така че ти пожелавам успех .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия