Манипулативни ли сте?

  • 1 885
  • 49
/инспирирано от снощната серия на "Всички обичат Реймънд"/  Grinning
Какво означава да си такъв?
Това хубаво ли е или лошо и самите вие смятате ли се за такива?
Виж целия пост
# 1
Мъни-поли-тивни сме Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не много. Децата си мога да изманипулирам, но го правя само когато е неизбежно. Възрастни - не, не умея.
Виж целия пост
# 3
 Rolling Eyes да, понякога прекалявам даже
Виж целия пост
# 4
Понякога ми се налага , особено в работата  Wink
Виж целия пост
# 5
Доколкото знам, манипулатор наричат човек който умее така да извърти нещата, че всички да се съгласят с него, да му повярват( даже и да не са вярвали в нещо). Дали е лошо да си такъв? Според мен - не, ако е за благородна кауза.....Случвало се е да ме наричат така в случаи ,когато водя спор с някой и накрая човека отсреща признае, че всъщност аз съм права Laughing Но всъщност не се смятам за манипулаторка, въпреки че понякога ми се отдава да убедя някой, че черното е бяло.
Виж целия пост
# 6
А да си манипулативен не означава ли да си правиш планове за някой друг, без последния да знае за тях, и съответно създаваш условия ТВОИТЕ планове за него да се реализират, без значение какво печелиш от това - най-малкото контрол?  newsm78
Виж целия пост
# 7
А да си манипулативен не означава ли да си правиш планове за някой друг, без последния да знае за тях, и съответно създаваш условия ТВОИТЕ планове за него да се реализират, без значение какво печелиш от това - най-малкото контрол?  newsm78

Съгласна съм с обяснението.Само че винаги целят да спечелят нещо ,дори това  за момента да е само контрол,гонят по-далечна цел. Така мисля.Опитваш се да въздействаш на другите ,да ги накараш да мислят по определен начин и да действат по определен начин ,създаваш благоприятна среда ,за да осъществиш своите цели и никой да не ти пречи.

Манипулацията е опасна ,защото повечето хора са податливи .
Виж целия пост
# 8
А да си манипулативен не означава ли да си правиш планове за някой друг, без последния да знае за тях, и съответно създаваш условия ТВОИТЕ планове за него да се реализират, без значение какво печелиш от това - най-малкото контрол?  newsm78
По-скоро да накараш другия да повярва, че твоето желание е негово желание  Simple Smile
Да, манипулативна съм.
Виж целия пост
# 9
Зависи от човека отсреща, зависи за какво става дума...
Понякога съм, понякога изобщо не се и опитвам Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Тц, изобщо даже.
Виж целия пост
# 11
Сестра ми едно време казваше, че ако на мен не ми се ходи на дискотека, ще разубедя цялата компания да не ходи.
Не знам дали е вярно, не се имам за манипулативна.
Виж целия пост
# 12
да, за добро или лошо съм манипулативна.
Виж целия пост
# 13
Само понякога. Отвътре ми идва, но в определени случаи.
Виж целия пост
# 14
Май не съм Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия