Раждане в Тина Киркова или във Втора градска

  • 1 789
  • 24
Здравейте вече съм в 6-ти месец и май е време да реша къде да се ражда.Лошото е 4е май немога сама да взема решение бихте ли ми помогнали.Кое от двете ЗУ бихте ми препоръ4али.
О6те от сега се страхувам от самия процес раждане.От всякъде 4увам за лекарски грешки и съм много притеснена.Моля ви дайте съвет!!!
Виж целия пост
# 1
О6те от сега се страхувам от самия процес раждане.От всякъде 4увам за лекарски грешки и съм много притеснена.Моля ви дайте съвет!!!
И аз съм така и още не съм решила окончателно. Ще следя темата. Пожелавам ти леко раждане, каквото и да решиш.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз раждах в Света София(Тина Киркова) и съм изключително доволна от професионализма на екипа, отношението и условията. Бях с предварителна уговорка за лекар и екип(раждах секцио), след раждането бях във Вип стая. Всичко беше перфекто Peace
Леко раждане ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 3
Раждах в Тина Киркова, без уговорка. Доволна съм.
Чувала съм, че във Втора градска болница нещата са доста по-зле, но не мога да твърдя със сигурност, тъй като нямам личен опит.
Леко раждане и на двете ви!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз също раждах в Тина Киркова и съм изключително доволна. Не се притеснявай от лекарски грешки и такива неща. Моят съвет е да си избереш лекар, а не болница. Избери си лекар и раждай там, където той провежда ражданията. Така ще си спокойна, че си в добри ръце.
Иначе те разбирам. Една седмица преди аз да родя, почина една родилка във Варна. Умрях от притеснения. Но лекарката ми беше много добра, успокои ме и всичко мина безпроблемно.
Успех и се опитай да мислиш за хубави неща. Остават ти само 3 месеца спокойствие, наслаждавай им се Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Здрасти
Аз съм в пети месец и мойта доки която ми следи бременноста изражда в Тина Киркова и мисля там да раждам и аз/секцио/
Ще следа темата да чуя мамите които вече са раждали там
Виж целия пост
# 6
не съм раждала в нито една от двете, но и за двете съм чувала доста неща - за Втора градска само тук във форума някъде срещнах добра дума /не беше по повод раждане/, иначе моята информация е за доста гадости и затова ти препоръчвам Тина Киркова, много мой познати и приятелки са раждали там и са доволни
Виж целия пост
# 7
Аз бях в Тина Киркова - Специалистите там са много добри.  newsm10
Виж целия пост
# 8
Раждах във Втора Градска, отношението към мен беше добро Peace, не мога да кажа същото за условията, стаите не бяха от най-хубавите, храната - безвкусна (то не че съм яла всеки ден от престоя ми там). В стая са по две мами или по три (аз бях с още една мама). Има телевизори - плащаш 2 лева (беше) за 24 часа, има по една тоалетна на 3 или 4 стаи ако не се лъжа. Имаше една много мила педиатърка която ми обясняваше много неща (е ако не отидеш да питаш не ти обясняват). Ами това май се сещам, ако имате въпроси питайте Hug А и се ношеше мълвата че тези които не бяха секцио имаха епизиотомия (така ли се пишее Rolling Eyes Blush) - аз бях от вторите.
ПС. Да кажа че раждах без уговорка. А и бебетата са при мамите, ако искаш ти го взимат ама не са много навити, подкрепят кърменето Peace и не дават добавки ако не си искаш
За Тина Киркова не мога да кажа нищо.
Виж целия пост
# 9
А бихте ли ми казали колко струва раждането с уговорките за екип(макар аз да не познавам никой от специалистите и незнам кой да избера) и Вип стая(мисля си за двоен ВИП, защото не ми се ще да съм съвсем сама).
Виж целия пост
# 10
В Тина Киркова се плаща 500 лева за избор на лекар. Всеки лекар си върви с екипа. Двоен ВИП е по 30 лева на ден. Обикновено престоя е 5 дни.
Виж целия пост
# 11
Аз съм за Втора градска Simple Smile
 И двата пъти раждах там. Първия - непланирано секцио а втория планирано. И двата пъти без избор на лекар. Нямах никакви проблеми. Екипът е много добър, отношението (поне това което съм видяла ) страхотно. След раждане със секцио  предлагат раздвижване, насърчават кърменето, не захранват с АМ ако маиката не желае. Бебетата не бяха при нас заради операцията, но по-всяко време могат да се вземат и върнат. А по отношение на акушерките - страхотно мили и компетентни жени. Само за пример при първото раждане имах контракции 14 часа и през последните 6 не ме оставиха сама и за минута - държаха ме за ръка, говорехме си. Условията са нормални като за болница, храната е диетична като за в болница. И наи-важното за мен - няма никакъв достъп на външни хора, което предпазва от зарази. Но избора си е твой:) Леко раждане ти пожелавам
Виж целия пост
# 12
аз раждах в Тина Киркова с уговорка с лекар (аз бях против, но таткото настоя-познаваше лекарката,той и присъства на раждането),но съм доволна. не знам ако не беше тази лекарка ами друг как щяха да протекът нещата, но раждах седалищно, жената се съобрази с моето желание да е нормално раждане, помагаше ми през цялото време. единственото което е кофти са акушерките в детското, но те май навсякъде са кофти, много са изнервени май от рева на бебоците. мои приятелки са раждали в Втора градска, те също са доволни, така че ако няма да плащаш май няма много значение. навсякъде можеш да попаднеш на добър професионалист, или на аматьори ...
Виж целия пост
# 13
Аз раждах във Втора градска, преди година. Без уговорка, без плащане. Доволна съм. Отношението не персонала и по време на самото раждане, и след това е отлично.
Цитат
не ме оставиха сама и за минута - държаха ме за ръка, говорехме си.
- и при мен беше така.
Цитат
А и се носеше мълвата че тези които не бяха секцио имаха епизиотомия
Е, имах шевове, но все пак дъщеря ми се роди 4530г. Не знам как е било при другите.
Пак бих родила там  Peace
 Вярно, храната е безвкусна, но това е болнца все пак - не ресторант. Ако не ти харесва - могат да ти донесат роднините.
Доколкото знам и там има ВИП стаи, макар че и тази в която аз бях си беше ОК.
 На мен лично ми хареса това, че не се допускат посещения, нито се разрешава да се излиза извън отделението. и въпреки, че има определен час за донасяне на багаж, акушерките приемат и разнасят по всяко време пликовете  newsm10

 Успех в избора и леко раждане!
Виж целия пост
# 14
И в двете болници съм раждала - категорично ти препоръчвам Тина Киркова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия