Платинени красавици

  • 1 615
  • 15
кажете някоя хубава боя за платинено-русо да не се измива толкова бьрзо
Виж целия пост
# 1
И аз това се питам тия дни..... мисля, 4е Елгон я похвалиха.....
Виж целия пост
# 2
Аз се боядисвам с Палете, не ми се измива боята(както и никоя друга), само корените ми избиват и само тях мажа. Но и аз вече от 8 год се боядивам руса. И това сигурно има значение.
Виж целия пост
# 3
Аз не мога да се престраша да се направя сама вкъщи и затова ходя постоянно на фризьор да ми боядисват корена
Виж целия пост
# 4
Аз не мога да се престраша да се направя сама вкъщи и затова ходя постоянно на фризьор да ми боядисват корена
E, koe е страшното? Особено пък за корените само.
Виж целия пост
# 5
Ами, че може да не стане като останалата част от косата , че може да не избера подходяща боя, че мога да стане рижава или нещо от този тип, абе с една дума да се обезобразя.Преди като се правих черна, а после и кестенява се боядисвах вкъщи, но за русото отидох на фризьор да ме направят и оттогава само на фризьор
Виж целия пост
# 6
Аз мисля, че с боя не става. Става русо, но не и онова бяло, платиненото. То става само с блондор  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Аз мисля, че с боя не става. Става русо, но не и онова бяло, платиненото. То става само с блондор  Rolling Eyes
и аз съм на това мнение!
Виж целия пост
# 8
Аз се боядисвам с Палете, не ми се измива боята(както и никоя друга), само корените ми избиват и само тях мажа. Но и аз вече от 8 год се боядивам руса. И това сигурно има значение.
Можеш ли да кажеш точно кой номер, гледам, че твоята е точно пепелява и не е жълта, слагаш ли в боята някакъв коректор за жълтото или само боя?
Виж целия пост
# 9
На мен много ми харесва цвета на аватара на Blondi, но не знам как да го обясня на фризьора, за да ми го направи newsm78
Виж целия пост
# 10
На мен много ми харесва цвета от снимката на аватара на Blondi ,но не знам как да го опиша на фризьора, за да ми го направи newsm78
Виж целия пост
# 11
Сега видях че се е доблирал отговора ми , за което се извинявам
Виж целия пост
# 12
Преди години ползвах само блондор, след това запонах с боя. Взимах десетките, което от боите е най-светлата гама. Все е тъмно или жълтее. Ходих на фризьор, поисках по каталога да ме направят с ултра русите, като казах, че не искам жълтия оттенък. Сложиха ми половин туба натурално русо (изглеждаше адски светло, почти бяло) и половин туба пак от ултра светлото, но сиво, за да убие жълото. Даже си поръчах и отделно да си купя. Боите са професионални, на Ревлон, косата ми е руса, но сиво русо, като мишка, не го харесвам и въпреки това не стана. Все си ми е жълто и недостатъчно светло.
Ходих онзи ден до един фризьор именно с тази снимка, да искам така да ме направи. Не можело, боя боя не избивало. Ами казах да ми сложи блондор, платиниум, новият порфесионален блондор на Лореал. Не можело веднага. Иска да ходя няколко месеца по 3 часа всеки път, за да ми прави кичури с този Платиниум. Ами, не харесвам кичури... да не говорим какви пари ще ми обрули. Така и не се разбрахме и ще си купя блондор и ще се правя сама вкъщи  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Честно да ти кажа ми се струва, че иска да ти взема парите.Аз отидох с кестенявакоса, и то не светло кестенява, боядисвана преди най-много месец за последен път и ме направиха руса от първия път с блондор на Лореал и след това с безамонячна боя , за да убие жълтото, и наистина стана много хубаво още от първия път.
Виж целия пост
# 14
Честно да ти кажа ми се струва, че иска да ти взема парите.Аз отидох с кестенявакоса, и то не светло кестенява, боядисвана преди най-много месец за последен път и ме направиха руса от първия път с блондор на Лореал и след това с безамонячна боя , за да убие жълтото, и наистина стана много хубаво още от първия път.

а бе tincheto ще пуснеш ли най- после снимки да те видим и плс. издай къде ходиш на фризьор?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия