Неистов рев при хранене

  • 832
  • 3
Здравейте, бебето ми е на 40 дни и вече е изцяло на изкуствено хранене. Естествено, има си колики, но при хранене започва да яде много лакомо, започва да се дави, да почервенява, да се гърчи, опъва се назад и писъците са страшни. Нищо не го успокоява, плюе биберона и т.н. Когато най-накрая някак се поуспокои, изяжда по 30-40 мл и заспива и по никакъв начин не мога да го събудя, за да яде. Успокоителното е, че не го прави всеки път, но се случва достатъчно често, за да се притеснявам. С първото си дете не съм имала такъв проблем. Може ли някоя от вас да ми помогне с обяснение или съвет. Вече се чудя дали всичко му е наред! Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Стана ми гадно, все едно прочетох моята история!Ако ти кажа колко сълзи съм изревала, колко лекари съм обиколила, накрая в Детска педиатрия й снимаха корема и я гледаха на ултразвук.Оказаха се колики, много рядко бебетата получават колики по време на хранене.Поставиха ни 3 различни диагнози за една седмица докато стигнем да вярната диагноза, бяхме дори на Фризопеп, после на антибиотик, изобщо...Пусках тема и тук във форума, никой нямаше моя проблем, на който се оплачех пак нищо, оказа се че такива колики са голяма рядкост.Като станеше време да яде аз ревях с нея.Сменихме 6 вида мляко за един месец - за което много съжалявам - и изведнъж с последното мляко нещата приключиха.Незнам дали от млякото, но май просто си го израсна, спряха й коликите.Ако иамш въпроси или мога с нещо да съм ти полезна - пиши, питай!
Виж целия пост
# 2
  Моето бебе пък плаче,като го слагам на гърда(кърмя естествено)!Слава Богу рядко му се случва,но когато се случва направо не знам какво да мисля.Много странно е,наистина.Иначе,обикновено,точно гърдата го успокоява.
Виж целия пост
# 3
Според мен са колики. Как са дупките на биберона? Да не би да са широки и да го давят и да гълта много въздух. Пробвай да даваш за кратко да цока и да му вадиш биберона, да "починете" 1-2 сек. и после пак така с почивки, също да го вдигаш 2-3 пъти междо тези почивки да се оригне. Успех Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия