отказва да яде

  • 326
  • 3
моята кукла е на 4 месеца и от една седмица категорично отказва да цока от гърдата,щом заеме поза за кърмене почва да се пъне , да реве ,хапе  пуска ,едвам я излъжа за 5-10 сек и пак така.рядко се се задържа за 3-5мин(,после давам АМ ,НО там пък е още по голяма борба не иска шишетоИЗОБЩО, вода не пием ,давам по малко сок сутрин,но не всеки път, захранвам и с каша, но 2-3 лъжички не наяждат  и направо незнам. притеснявам се защото и не качваме много 500гр, за месецА ,иначе е игрива,не спира да се движи, ака по 1 път и като че ли пика по по-малко.Незнам много ли се вглеждам, дано е само период че незнам . кажете при вас как е и съвети приемам.възможно ли е да са зъбите, защото се лигаве много и се чеше, но все пак ми се вижда обезпокоително ,да кара с едно ядене на ден и то не като хората.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Моето момиченце е на 3,5м. И аз имам същия проблем, но интересното е, че е само вечер. След къпане не желае да суче - така,че се изцеждам и й давам от шише. Останалите кърмения са без проблем. Не знам при вас откога е започнало лигавенето и активното търкане на венеца, но при нас вече го има. И аз се съмнявам, че е началото на никненето на зъбките (макар да ми се струва раничко). От друга страна, може при вас да е някакво временно неразположение.
Желая успех!
Виж целия пост
# 2
По-скоро ще е временно..
Не мисля че са зъби /не че е невъзможно/, но на тази възраст заработват слюноотделителните жлези и по-скоро "лигавенето" се дължи на това.
Относно качването-напълно нормално си е.
 Пробвай да смениш позата за кърмене, или я храни когато е сънена..на по-тъмно..пробвай различни варианти Wink
А ако изчакаш със захранванато-най-добре Peace
Виж целия пост
# 3
И аз пусках подобна тема. Може да я разгледаш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162504.0 Успех Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия