каква марка обувки за над 6месеца

  • 3 018
  • 43
мами препоръчайте ми марка обувки.вече сме с паяк и е голяма радост за дребосъка но ми казаха че трябва да му взема обувки с подметка.сега ходи по терлички.мислех си за Geox някой пробвал ли ги е.обикновените буйки не са ми много на сърце.дайте съвети.... newsm78 #Crazyмерсииииииииииии
Виж целия пост
# 1
тези не ги знам но ние ходим с обувки на колев и маратонки на адидас и сме добре даже сега и харесах един модел обувки на бенетон но бяхме без нея и не можах да и ги купя но определено не и купувам евтини обувки искам крачетата и да се оформят добре защото определено лошо избраните обувки понякога изкривяват ходилата
Виж целия пост
# 2
Първите обувки на Ники бяха Paqpa. Бяха много стабилни - със стабилизирана петичка и височина малко над глезена. В началото бяха само за фасон, по-късно ги употребихме по предназначение.
Иначе другите марки, от които съм доволна са Perlina и Mod8, както и някои от моделите на Primigi.
Виж целия пост
# 3
Първите обувки на Ники бяха Paqpa.

И на Гери първите бяха тези - Paqpa - не само хубави, но и качествени.
Виж целия пост
# 4
Откъде купувате тези Paqpa, момичета?
Виж целия пост
# 5
В къщи за проходилката не ти трябват обувки. Иначе по въпроса, аз съм доволна от Адидас, Найк... май само тия. Взехме и Колев и Колев, ама бляк. Детето стъпваше накриво с тяхните буйки "за прохождане" ( по-точно "за повреждане"). Ползвали сме (и ползваме) основно маратонки, защото крачето на бебата е много високо и не и стават обувките. А лятото със сандалите каква мъка беше  ooooh!
Виж целия пост
# 6
а Рихтер купували ли сте?Защото днес установих ,че ни е дебело крачето и трябва да се насоча към някакви обувки ,които имат и размери за ширина  bouquet
Виж целия пост
# 7
Откъде купувате тези Paqpa, момичета?
Нашите бяха завещание, но съм виждала Paqpa в магазина за детски обувки на Витошка, близо до Солунска.
Виж целия пост
# 8
Откъде купувате тези Paqpa, момичета?
Нашите бяха завещание, но съм виждала Paqpa в магазина за детски обувки на Витошка, близо до Солунска.

Точно от там - като тръгнеш от кръстовището на Патриарха и Витошка към Св.Неделя отляво до Bitsiani е магазина - има Минимен, Примиджи, Пакпа и др. Peace
Виж целия пост
# 9
да и ние бяхме с Paqpa - страхотни обувчици....но на 6 м според мен сте мнооогоо малки за обувки. нали знаеш, че ортопедите препоръчват да прохожда детето по чорапи или най-добре босо, а като проходи тогава мислете за обувки....обувките не са за вкъщи, а за навън...
Виж целия пост
# 10
Много сте малки за обувки.Обувки се взимат след като проходи детето,а дотогава вземи за на вън някакви за прохождане,но трябва да са с мека подметка.А за в къщи боси.
Виж целия пост
# 11
а Рихтер купували ли сте?Защото днес установих ,че ни е дебело крачето и трябва да се насоча към някакви обувки ,които имат и размери за ширина  bouquet
Ето ме-аз съм върла фенка на марката РИХТЕР.....синкото има два чифта-есенни и зимни, и като десен, и като материя, и като стабилност нямат грешка. Особено зимните са ...убийци просто. Party Подметката е от някаква особена, дишаща материя, много са издръжливи, пера му зимните, съхнат-и пак.
Виждам, че вносителите пишат от време на време във форума, дано се включат по-компетентно от мене.!  bouquet
Виж целия пост
# 12
а дали някой знае някаде във Варна да продават обувки на Рихтер  newsm78
Виж целия пост
# 13
здравейте мамчета.благодаря на всички за отговорите.вчера ходихме на ортопед и той каза че щом се слага детето в проходилка трябва да е с високи обувки за да могат да придържат не доразвития все още глезен на мъника и с укрепена пета зада не се получи осукване на ходилото.взехме му страхотни маратончици на adidas които ортопеда одобри.а за това че трябва да ходи бос не съм съгласна. newsm78
Виж целия пост
# 14
аз съм на мнение ,че трябва прохождането да е на босо краче,но искам за навън хубави обувки.Каката ми прохождаше с обувки в проходилката и сега си бия главата по доценти и доктори  и се чудя как да и оправя краката защото стъпва навътре.Все пак е момиче и трябва да е с прави крака-един ден ще реши да обуе високи обувки и си представям каква походка ще вади  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия