Салата със зелен лук!

  • 9 349
  • 33
Тъй като идват празници е време за малко разнообразие  Laughing Една моя любима салатка Laughing

Салата със зелен лук  Crazy Crazy



Продукти:

4-5 връзки зелен лук
4 яйца
половин краставичка (прясна)
около 300 гр. заквасена сметана
сол на вкус

Лукът се нарязва ситно+ сварените яйца се настъргват+краставицата настъргана на едро ренде+сметаната  и сол на вкус. Това е  Laughing Наистина е много вкусно Laughing




Виж целия пост
# 1
Благодаря .  bouquet
Ще я пробваме задължително
Виж целия пост
# 2
Ще се пробва задължително  Grinning
Виж целия пост
# 3
Изглежда вкусно  Grinning
Виж целия пост
# 4
Много я обичам тази салата,само че я правим с майонеза и репички вместо краставица.
Виж целия пост
# 5
Записах я и ще изпробвам в най-скоро време.
Виж целия пост
# 6
Много я обичам тази салата,само че я правим с майонеза и репички вместо краставица.

Благодаря, че ме подсетихте. Тая салатка от години не съм я правила, много е вкусна и ароматна   bouquet
Виж целия пост
# 7
Еййй като по поръчка! Само сметаната ми липсва. А лимонец нещо...не се ли слага?
Виж целия пост
# 8
Лео, ама как изглежда.... Ммммм!
Виж целия пост
# 9
Еййй като по поръчка! Само сметаната ми липсва. А лимонец нещо...не се ли слага?

Лимонец не слагам (но на твой риск , ако искаш пробвай Laughing)  , може репичка  Crazy
Виж целия пост
# 10
Записах си я.В най-скоро време ще я пробвам.Лео   bouquet
Виж целия пост
# 11
Лео пак с идейна салата!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Направих я и не ми хареса. Прекалено люто от лука въпреки че намалих много количеството му. Направо ми е трудно да си представя на какво би приличало с ПЕТ ВРЪЗКИ! Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 13
и аз я пробвах определено ми хареса изпълних я точно с пет връзки Twisted Evil малко после ми беше кофти на стомаха но за много кратко Mr. Green
ама с тия продукти излезе една дооооста голяма купа та мъжо я дояжда на следващия ден незнам на какво е имала вкус тогава Mr. Green
Виж целия пост
# 14
На свеки мъжа, вчера направи подобна салата.
Беше със следните продукти: домат, пресен лук, лимон, извара но на Жоси.
Мисля че може да се комбинира нещо от тези продукти със салатката на Лео.
А може и маслини да се добавят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия