мед по време на бременност

  • 25 568
  • 32
Мамчета, сигурно е глупаво, но ще ми кажете ли дали може да се яде мед без ограничения по време на бременност и може ли да се пие чай от коприва. Преди когато ми падаше хемоглобина, това беше комбинацията с която го вдигах. Сега като взе да пада от бременността, дали мога да си помогна както до сега? newsm78
Виж целия пост
# 1
Може и двете Peace Само че с меда по-лесно ще си вдигнеш килцата, не хемоглобина.
А всички зелени листни зеленчуци са добре дошли.  Hug
Виж целия пост
# 2
Аз ядях мед почти всеки ден по 1 с. л почти през цялата бременност. Дори и сега - когато кърмя по 1/2 ч. л. заедно със сусаменото семе- за кърмата. За сега нямаме проблеми. А хемоглобина лично аз го поддържах - лятото и есента с много сок от грозде, от касис - компот, понякога червено цвекло и също и няколко пъти коприва Е и аз натрупах килца -14,  Grinning но поддържах много добър хемоглобин.
Виж целия пост
# 3
няма проблем и с двете! Аз не се ограничавах!
Виж целия пост
# 4
Аз също си хапвах медец по време на бременноста...и нищо ми няма:)...даже и сега докато кърмя не мисля че ми се е отразипо отрицателно...така че спокойно....и леко бременеене!!! Peace
Виж целия пост
# 5
И аз бая медец изядох по време на бременоста! Дали затова сега приличам на мече newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 6
  Разбира се,че можеш да си хапваш Peace-медът си е много полезен и е хубаво да се хапва по всяко време Wink
Виж целия пост
# 7
Почти не консумирам нищо сладко, освен мед. Бременността ми не прави изключение.
Виж целия пост
# 8
меда е невероятно полезен, но все пак гледай да не прекаляваш  Wink Peace
Виж целия пост
# 9
Давай спокойно!  Peace
Виж целия пост
# 10
Не виждам проблеми нито с меда, нито с копривата.
Леко бременеене! Grinning
Виж целия пост
# 11
Няма проблем Peace Леко бременеене  bouquet
Виж целия пост
# 12
И за двете ДА.
Виж целия пост
# 13
мисля, че няма проблем. аз лично изядох два буркана за две седмици, докато бях настинала.
Виж целия пост
# 14
Да и за двете!
Всеки ден започвам с огрома лъжица мед, разтворена в хладка вода, към която прибавям сока на един лимон. Чай с мед също съм изпила доста тази зима... Сигурно изяждам по килограм мед на 4-5 седмици.
Досега съм +11 кг, но не го отдавам на меда /нито на тестените, които "гарнирам" с него/, а на бременността  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия