Kakvo 6te podarite na polovinkata si za Sveti Valentin??

  • 3 032
  • 45
Ima li ideini mami tuk??
Виж целия пост
# 1
Тая година Ще мине милия беz подарък на самия ден, че няма да съм с него.
Ама Ще си направим ние една вечер преди да zамина, вече съм си осигурила детегледачка zа вечерта .
Подробностите после
Виж целия пост
# 2
Ох, и на мен ми е голяма мъка, ДАВАЙТЕ ИДЕИ. #Milti
Виж целия пост
# 3
Ние не си подаряваме по организирани маркетингови поводи, така, че по всяка вероятност ще пропусна.
Виж целия пост
# 4
Edin ritnik po topkite bih mu darila... stiga samo da posmee da se pokaze pred ochite mi...
Виж целия пост
# 5
Ami az stiah da mu podariavam 4asovnik na REAL MADRID, oba4e svekarva mi me izprevari i mu go podari za Nova Godina. Sega si hodia iz kusti i si bluskam glavata, stoto nisto ne izmisliam...
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Теодора
Ние не си подаряваме по организирани маркетингови поводи, така, че по всяка вероятност ще пропусна.


И при нас е така!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Мама от Финландия
Edin ritnik po topkite bih mu darila... stiga samo da posmee da se pokaze pred ochite mi...


hahaha stra6na si Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 8
Вероятно нищо материално, а само романтична вечеря.
Аз току-що си харесах подаръка - facial.
Виж целия пост
# 9
Най-вероятно нищо за мажо това не е празник на който се празнува.Аз едва оспявам да му купя и подарък за рождения ден.Така е някой имат проблеми с готвенето при мен е с покупката на подаръци.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Мама от Финландия
Edin ritnik po topkite bih mu darila... stiga samo da posmee da se pokaze pred ochite mi...
Confused:  Confused:  Grinning
ние няма да сме заедно,ноооо като знам какав е *романтик*сигурно ще забрави и да ми се обади  Sad рно ако се представи добре Laughing ще му устроя вечеря на свещи(на патерица Laughing  Laughing  Laughing )
Виж целия пост
# 11
I az imam sastia problem,vetse v kasti imame edi kup sartsa.Vazglavnitski vav formata na sartsa ,tsiniiki,svestnitsi ,metseta sas sartsa i vsitsko varhu ,koeto ima sartsa.
Ne znaia tazi godina kakvo da mu podaria,vetse se iztserpaha vsitskite sartsa Laughing
Виж целия пост
# 12
Романтична вечеря от мен Simple Smile Ама и детето ще намаже от вечерята Wink
Виж целия пост
# 13
Цитат на: meri_ark
Романтична вечеря от мен Simple Smile Ама и детето ще намаже от вечерята Wink

Казвай каква; да споделим опит, защото миналата година ми се провали десерта - реших да правя малини в мус от бял шоколад (прави се от разбита сметана и разтопен бял шоколад за готвене), но май пребих сметаната и тя стана на кр. масло, та накрая смесих всичко накуп, добавих малко брашно и направих тортичка. Пак стана хубава, но се загуби ефекта на изненадата, защото аз изпаднах в хистерия като ми се пресече сметаната (от смях, не от друго) и съпруга ми дойде да види какво става.
Виж целия пост
# 14
Ami az se setih kakvo moga da mu podaria na moia "krasavets omaen" (kakto kazvashe edna moia priatelka na muja si)- edni shantavi boxerki; ot tezi deto imat razni smeshni risunki. Ne 4e ima nujda ot "kiloti", ama nesto tam da ima uvito v sharena hartia, stoto toi e ot tia deto obrustat mnooogo goliamo vnimanie na praznicite i obi4a da podariava originalni podaruci. De da biah i az tolkova izobretatelna kato nego  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия