Къде в София обувки Primigi?

  • 2 069
  • 22
Ами това е....
Пуснах търсачката, но не открих.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В Стил-99 в Младост 1А
Виж целия пост
# 2
В Мола
Виж целия пост
# 3
В кой МОЛ?
Виж целия пост
# 4
Че той не е ли само един МОЛ/на Балканския полуостров/  Laughing
"Как къде -на Стамболийски и Опълченска" Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
А това срещу "Хемус" newsm78?
Виж целия пост
# 6
Днес бях в този на Опълченска и Стамболийски, асортимента е "гола вода".
Виж целия пост
# 7
 Миналата седмица купихме от Сити Мол от 2ет.маратонки Примиджи за 27лв.намалени от 50.от един магазин за обувки.Но не съм гледала за други модели, защото малката много се кривеше.
Виж целия пост
# 8
В Стил 99 асортимента също е "гола-вода". Поне в този в Младост3
Виж целия пост
# 9
 Обикновенно най-голямо разнообразие има в магазин "Пули" в безистена на Пиротска.Намират се модели и в магазина на Патриарха до Френската гимназия. Peace
Виж целия пост
# 10
Не мога да имам готини дамски обувки от София но пък за сметка на това съм от Добрич /нали ги правят в нашия град/ и дъщерями ходи само с PRIMIDGI И MOD8.По принцип MOD8 са доста по- хубави и като  качество и като модели
Виж целия пост
# 11
В магазин Шукидс, в ЦУМ на 3 ет.
Виж целия пост
# 12
В магазин Шукидс, в ЦУМ на 3 ет.


 Тези не са от шитите в България и цените им са доста солени. Crazy
Виж целия пост
# 13
Тези ,които се произвеждат в Добрич не са по-различни от продаваните в Италия или ЦУМ.Само дето в Добрич не е пълния асортимент.Гледала съм сайта и моделите ,които купих са новите модели на Примиджи и МОД 8 за годината..
Разликата е в цената в повечето случаи. Peace
Виж целия пост
# 14
Тези ,които се произвеждат в Добрич не са по-различни от продаваните в Италия или ЦУМ.Само дето в Добрич не е пълния асортимент.Гледала съм сайта и моделите ,които купих са новите модели на Примиджи и МОД 8 за годината..
Разликата е в цената в повечето случаи. Peace


Не съм съгласна, че това е така. Знам някои неща за качеството на изработка в различните заводи, където се изработват тези обувки. Мога определено да кажа, че в България се произвеждат по-нискокачествени обувки, затова и цената им е такава. Възможно е отделни модели да са по-сполучливи, но както качеството на Бенетон (например) в България и Европа е различно, защото е от различни заводи, така е и за Примиджи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия