Дограма със стъклопакет с огледални стъкла

  • 9 063
  • 3
Интересува ме може ли да се сложи ПВЦ стъклопакет с огледални стъкла  за стая.  Въпроса ми е ще влиза ли  светлина в стаята или през тези огледални става много тъмно.    Също така каква е гледкат през тях като гледаш от вътре на вън.    Просто искам да си сложа таквива стъкла в стаята  и си мисля че ако отвън са непрозрачни  няма нужда да слагам переде или щори   пък и ще имам добре гледка през прозореца.

Ако някои е виждал такива да каже как е


целта е нещо такова






а също някой знае ли дали дези стъкла стават прозрачни през ноща когато навън е тъмно а вътре се светне лампа

защо никой не си слага такива стъкла?  newsm78 baby_neutral
Виж целия пост
# 1
Здравейте, Мога да ви кажа че с такива стъкла в стаята ще бъде тъмно. И вечер щом светнете лампа  ще се вижда в стаята. Съпругът ми е майстор в тая област и затова реших да ви отговоря.Иначе и моите врати са огледални и вътре е тъмно но имам 2 обикновенни прозореца. Дано съм била полезна. Лек ден!
Виж целия пост
# 2
Мдааа.Така наречените СОС стъкла(светлоотражателни стъкла) имат желания ефект само през деня.Т.е. през деня се вижда отвътре навън, а отвън навътре -не.Но когато стане тъмно и светнеш лампите се получава точно обратното.Така, че дори и да сложиш такъв стъклопакет, със сигурност ще ти трябват или пердета или щори в допълнение.
Виж целия пост
# 3
Също така трябва да знеш, че ако имаш цветя, те няма да цъфтят при такива стъкла - не се пропускат някои лъчи от УВ спектъра, необходими за цъфтежа на цветята. Моята стара дограма беше такава и аз я смених после. Не е тъмно, но на лампа ще ти трябват щори, защото всичко се вижда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия