Бихте ли искали да ви целуват?

  • 1 086
  • 23
 Да ви разкажа конспектирано какво ще се сътои в Бургас за 14-ти февруари. Двойка ще се бракосъчетава в ритуалната зала. От нейния вход до една от терасите на Бургаския университет в колона ( тип индийска нишка ) ще има наредени един до друг хора ( познати...непознати...няма значение). Та младоженците като се целунат за първи път като законни съпрузи целувката ще започне да се предава от човек на човек, та чак до въпросната тераса( както се казва голямо целуване ще пада Laughing) .Тече списък за записавне на кандидатите да се включат Laughing Вие бихте ли се включили в подобна инициатива? С приятели се шегувахме, че то хубаво ама като не си сигурен до кого ще се паднеш Mr. Green
 
Виж целия пост
# 1
Не, благодаря. Stop  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Не  Stop
Виж целия пост
# 3
Твърдо нииееее! Naughty
Не за друго, ами представяш ли си колко бацили се обменят така!?!? #Crazy
Ужас!
По близко до представите ми за приятно прекарване е целуването с един... Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Не Sick Naughty
Виж целия пост
# 5
Не. Ако се паднеш с някой чозав. Sick
Виж целия пост
# 6
 newsm34
Виж целия пост
# 7
Мирси. Шса въздържа!
Виж целия пост
# 8
Кас, що не пуснеш анкетка, бе?!?!
 Wink
Виж целия пост
# 9
Точната бройка на записалите се не я знам, но са доста Laughing
На въпросната тераса щяла да пее Валя Балканска за да се изпратела целувката в Космоса Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Мне, щот с моя късмет ще ми се падне някой мазен миризливец, хапнал глава чесън преди туй! Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
 Хахаха всичко това ми звучи налудничаво, никаква ме няма мен в романтиката и големите романтични замисли.
  Няма, да участвам разбира се
Виж целия пост
# 12
плагиатстват

не бих се записала в тази пуберска проява

иначе нямам против да се целувам
Виж целия пост
# 13
Нямам нищо против целувките, но в подобна проява не бих се включила.
Ами ако някой Бай Мангал трябва да ме целува  Sick А неееее.
Виж целия пост
# 14
Не, разбира се... дори и да се падне някое арно моряче  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия