Въпрос за овулацията?

  • 820
  • 7
Вече и аз незнам какво да питам. Прочетох толкова литература по тая тема за 1 месец че сигурно вече мога и книга да напиша, ама пак не мога да си обясня какво става?  newsm78
Та какво става всъщност:
Правим си бебе от август месец 2006, но не много редовно. 1 месец правим на следващия не и така. Серизоно започнахме да правим януари. Мерих си БТ целия януари и според графиката овулацията ми беше на 24 ден от цикъла..  newsm78 ,  а след 9 дни ми дойде. Аз доста се притесних и вече бях готова да тръгвам по лекари, но реших да видя и този месец как ще е. Този месец пък излиза че овулацията ми е на 12 ден пт цикъла, което ми се вижда много рано просто??? А цикъла ми е средно 33 дни (между 30 и 36). Възможно ли е това според вас?  Аз знам че има някакви разлики ама чак такава голяма. Единственото за което си мисля че може да е причина е че декември месец бях бременна(теста отчете много бледа чертичка преди закъснението още), но след 10 дневно закъснение ми дойде. Тогава лекарката ми обясни че това дори не може да се каже че е бременност, защото било много рано и ми каза че няма проблем да си продължаваме от следващия месец. Дали не е от това?
Виж целия пост
# 1
Дай да видим графиките, да се уверим дали правилно ги разчиташ  Wink
Не се притеснявай, щом веднъж е станало - пак ще стане!
Виж целия пост
# 2
Съчетай и с тестове за овулация, ще ти се поизясни по- лесно. Аз само с тестове си я "хванах" овулацията. Стискам ти палци.  Praynig
Виж целия пост
# 3
миличка най-добре си купи тестове за овулация, нещо нямам сто процентова вяра на температурния метод.. все пак температурата на човешкото тяло може да се повлияе от хиляди неща, друг е въпроса и че може да не си я мерила правилно и т.н. и т.н. така че купи си тестове за ОВУ и се тествай според табличката дадена там!
Виж целия пост
# 4
Дай да видим графиката
Как така определяш кога ще ти е О.?
Това може да се предвиди само с тест за О.
Виж целия пост
# 5
Моят съвет е да се успокоиш и когато най-неочакваш,то тогава ще стане newsm78Поне при мен така се получи.То голямо следене на оволация беше,какви ли не чудесии и накрая захвърлих всичко и си взех болонка ,за която да се грижа HugИ то тогава станало,от 3г. чакане и ходене по мъките.Просто се успокой и не го мисли  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Ето графиката ми за месец декември: Тук
А сега си я мерих и записвах на лист вкъщи, пак по същия начин беше около 36.2 - 36.3, на 13 ден 35.9, и оттогава е м/у 36.5 и 36.7.
Виж целия пост
# 7
Ето графиката ми за месец декември: Тук
А сега си я мерих и записвах на лист вкъщи, пак по същия начин беше около 36.2 - 36.3, на 13 ден 35.9, и оттогава е м/у 36.5 и 36.7.

Цитат
Възникна грешка:

Съобщение:
 
Не сте сложили потребителско име във формата!

Предполагам мериш орално.
Ако е така мери анално по-точно е.
О.според мен е след 13 ден - може би 14-15-16 ден от МЦ /това според стойностите които си дала/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия