До мамите от Англия

  • 1 612
  • 22
Мили мами, обръщам се с голяма молба към вас.Съпругът ми е механик на танкер.В четвъртък вечер влизат в пристанището Stockton-on-Tees ,в близост до град Middlesbrough, а в петък рано сутрин  става инцидент,при който той получава тежко изгаряне.Тази сутрин ми се обади  и до колкото можа ми обясни,че е в болница в този град,и че за сега лекарите  изчакват за да преценят дали се налага операция.От тогава телефона му е постоянно изключен и информация не мога да получа.Не мога да си опиша състоянието вече в  такъв ужас живея.Може ли някоя от мамите живеещи в този район да ми даде телефон на болницата в Middlesbrough,или телефон за справки в град Middlesbrough.Едва ли фирмата -корабособственик "Ernst Jacob" ще ми съдейства за да отида при него,а фирмата  която са посредници в България търсят информация от мен.Все още не мога да си подредя мислите и не зная кой път да хвана.
Виж целия пост
# 1
ох мили4ка,предполагам какъв ужас е това!не мога да ти дам инфо за телефонен номер но може би ако потърсиш в гогъл може да излезе нещи4ко.надявам се мамите от англия да се вклю4ат активно..  Sad
не се тревожи,сигурна съм 4е вси4ко ще бъде наред,там има много добри специалисти
късмет!  Praynig
Виж целия пост
# 2
Дани, в английските болници е забранено използването на мобилни заради техниката.
Мисля, че няма никоя мама там да те ориентира. Но трябва да знаеш със сигурност коя е болницата. Мидълсбро е голям град и по всяка вероятност има не една болница. Можеш да потърсиш в Google болници в Мидълсбро, всяка си има сайт с телефони.
По-късно, като приспа дребната ще се опитам да намеря и аз, ако някоя друга мама не се е вклЮчила.
Виж целия пост
# 3
Съжалявам за случилото се на мъжът ти но съм сигурна че е в добри ръце и скоро ще се оправи и ще си бъде вкщи при теб.Трябва да разбереш в коя болница е пускам ти лист с тел. и местонахождението на болници и клиники там дано ти помогна
http://uk.local.yahoo.com/search.html?w=uctid,fw,belongto&fr … ugh&wid=28869


http://www.google.co.uk/maps?hl=en&q=hospital&near=Middl … ocal&ct=title
Виж целия пост
# 4
Много ви благодаря за топлите думи.Ангийския ми доста куца,но с речниците все трябва да се справя.Зная само,че е в отделение по пластична хирургия друго не знам.Сега ще разгледам листа,горещо ти благодаря aniji.
Виж целия пост
# 5
Ей ние затова сме тук.Ако има нещо друго с което да ти помогна пиши.
Виж целия пост
# 6
   dany_girl писах ти на лични.Отговори ми по-бързо, моля те!
Виж целия пост
# 7
Току що говорих с него по телефона.Почти през цялото време е упоен.Не знае коя степен изгаряне има,но лекарите са му казали, че е добре че има болки.Дали предстои операция ще се разбере чак след 7-10 дена.Каза че не може да си зареди мобилния телефон защото са на друга система?!Името на болницата е South Tees Hospitals.Ако ми съдействат от фирмата и да уредя всичко по гледането на децата ще се опитам да отида при него.Много ви благодаря момичета.На всички желая да сте живи и здрави както и хората които обичате:)
Виж целия пост
# 8
Много се радвам за теб  Peace дано всичко се уреди при теб бързо и леко и ако идваш насам лек път и си вземи по топли дрехи,че тук е по студено от БГ и по мокро Grinning
Виж целия пост
# 9
Една прекрасна мама Билянка и съпруга и Илия ми помогнаха да разбера повече за състоянието на мъжа ми -обадиха ми се до България и до болницата,разговаряха с лекарите и мъжа ми, с което ми върнаха отново силите и вярата в доброто.Бог да пази тях и децата им
Виж целия пост
# 10
ДАни, ако има с какво да помагаме казвай. Съжалявам, че сега я виждам темата, но при възможност с удоволствие ще помогна с каквото може.

Моля се мъжа ти да се оправи бързо. Ужасно е когато си далеч от близките и семейството и чувството за безпомощност е убиващо.  Praynig Има ли други българи около него? Какво е положението?

Не искам да звуча сметкаджийски и студено, но ако инцидента става по вина на обурудването и техниката не е зле да помислите за компенсации и даване под съд. Извинявам се за намесването на пари в този тежък за вас момент.
Виж целия пост
# 11
Няма други българи около него.Самия кораб е със смесен екипаж,и не зная дали е отплавал/не могат да тръгнат без негов заместник/.Инцидента е по вина на негов колега.Не зная какви са му правата- в смисъл обещетение.Мисля,че искаме или не винаги до пари се опира-бих искала,а и той сигурно, да съм до него в този момент,но финансово положението ни е такова,че не можем да си го позволим.Какво съдействие да очаквам от корабособственика-не знам.Не съм сигурна дали им се прави  застраховка за трудова злополука.Много неизвестни в такава тежка за мен и семейството ми ситуация.Благодаря за подкрепата на всички.
Виж целия пост
# 12
Прегръщам те, мило момиче, бъди силна заради него и децата, всичко ще се оправи, с вас сме  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Моят баща работи към БМФ/бг морски флот/и на тях им правят задължително застраховки и имат"Безопастност на труда"нали така го наричат.Ако имаш дговорът на мъжът ти погледни клаузите към него там трябва да е опоменато какво може или не да получите от фирмата към която работи мъжът ти.Ако всичко е легално с документите на фирмата и мъжът ти по принцип ви се полага обежтетение и мисля че фирмата трябва да ти поеме пътните за да отидеш при него.Ако можеш да се посъветваш с адвокат това ще е най-добре той ще прегледа договора и най-добре ще те опъти.Успех и пиши какво става. Peace
Виж целия пост
# 14
Надявам се всичко да се оправи  и скоро да се видиш с мъжа ти.Леко и безпроблемно пътуване ти желая.И не губи вяра  Hug  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия