Darphin

  • 6 093
  • 15
Сега ползвам крем на Cliniq, но ми се ще да науча нещо и за Darphin, за да мога да сменя крема/нали трябва да се сменят, за да не привиква кожата/ Мед. козметика ли е и дали отговаря на цената си
Виж целия пост
# 1
Ето тук можеш да прочетеш доста мнения за тази козметика, ако се справяш добре с английски или руски. Simple Smile

http://www.make-up.ru/rat_view.php?id=23

http://www.makeupalley.com/product/searching.asp?x=y&Categor … GO.x=0&GO.y=0
Виж целия пост
# 2
Аз съм ползвала най-вече продуктите им за коса и само 1 крем за лице съм пробвала. а, и едно масло също. Не са кой знае какво, но определено бих ги предпочела пред Клиник.
Дарфин се води натурална козметика. Активните им вещества са все на билкова основа.
Виж целия пост
# 3
A някой да знае къде се предлагат в Бургас
Виж целия пост
# 4
КС "То & То" ул."Силистра" 7, тел. 0888 608 970 -Това е адреса им в Бургас.Видях го от сайта.
Виж целия пост
# 5
А цените им как са newsm78
Виж целия пост
# 6
Аптеката на "Поморин"-а е много заредена.Там най-вероятно ще има.
Darphin  не се продава в аптките.

от 100 лева започват кремовете.  аз съм ползвала някои продукти, даже вчера видях,че и една маска имам- за хвърляне- много мимиришат на билки продуктите, които  съм ползвала, а не съм видяла някакъв ефект моментален.
опс, извинявам се- имах предвид  Decleor. Нямам мнение за Дарфен, но цените също са от 100 нагоре, а не  съм чувала някакви хвалебствия за някой от продуктите им. никога не  са ми ги препоръчвали .
Виж целия пост
# 7
Благодаря Монда  bouquet
Виж целия пост
# 8
Ползвала съм някои неща на Darphin, заредих и един козметичен салон с тази козметика. Не бих казала, че за цената е чаааак толкова добра - не видях по-различен ефект от Biotherm, Dior, Guerlain... Дистрибутора ми хвалеше крема за околоочен контур "само като видиш цената, бръчките ти се изпъват о оцъкляне  #CrazyLaughing
Виж целия пост
# 9
Като каза салон- сега се сещам,че в салон са ми правили процедури с тези продукти..но отново- нищо особенно.
Виж целия пост
# 10
Доста скъпа козметика.Аз също съм я виждала по аптеките.Отдавна е на пазара ,поне 2,5 години ,не съм я ползвала ,но не е разпостранена  много дори и в луксозните обекти.Отам си правя извода че или не си струва-много от  нас са опитвали дори  и да е веднъж висок клас кремове  .Ако са добри се похвалваме на познати и копуваме  и нещо друго от марката.Интересно е ,че  тук  май повечето не сме я пробвали?
Виж целия пост
# 11
Доста скъпа козметика.Аз също съм я виждала по аптеките.
по магазинитe искаш да кажеш, тя не се продава в аптеките.
Виж целия пост
# 12
Аз сигурност съм я виждала в аптеки в П-вски регион.защота бях представител на  селективна козметика и парфюмерия  тук допреди 1,5г.Зная всичките аптеки  и парфюмерии които отговарят на световен стандарт за висококачествена  козметика.Работя вече в друга сфера ,но пак си поддържам контактите ,а и отново са ми клиенти повечето от тях.
Виж целия пост
# 13
Аз сигурност съм я виждала в аптеки в П-вски регион.защота бях представител на  селективна козметика и парфюмерия  тук допреди 1,5г.Зная всичките аптеки  и парфюмерии които отговарят на световен стандарт за висококачествена  козметика.Работя вече в друга сфера ,но пак си поддържам контактите ,а и отново са ми клиенти повечето от тях.
може, във Варна се продават в няколко козметични магазина, нямаме такива аптеки.
Виж целия пост
# 14
www.darphin-bg.com/home.shtml
Тук можете да видите продукти и цени. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия