Защо съпругът ми не иска секс, откакто съм бременна?

  • 10 112
  • 23
Мисля че е най-добре да попитам точно вас татковци и ако някой е бил в това положение да сподели. Бременна съм в 6-тия месец, със съпруга ми се разбираме, заедно сме от доста време, той е много мил. Преди да забременея, полудяваше само като минех край него по бикини, да не говорим, когато започвах любовна игра - впускаше се през глава. Беше много страстен. Но откакто видя 2-те чертички - край! Вече 6 месеца съм на сухо, опитах какво ли не за да го прелъстя... Опитах и да поговорим няколко пъти той ми казва, че имаме други проблеми, затова не му било до секс, а не е така. Аз съм адски поддтисната. Не мога да разбера дали е възможно така да умре изведнъж желанието в толкова сексуален мъж като моя. Иначе е много грижовен, но все едно съм му сестричка, а не любимата жена. Някой на има обяснение?!?!
Виж целия пост
# 1
2 пъти минах през това. Мъжа ми категорично отказваше секс по време на бременностите ми. За него бременната жена не може да бъде сексуален обект. Нещата се оправяха след раждането.
Виж целия пост
# 2
Защото го е страх да не навреди по някакъв начин на теб или бебето...
Робува на предразсъдъци... И не иска да си го признае...
Няма друго обяснение...
Виж целия пост
# 3
Предимно е защото се притеснява да не навреди на бебето и на теб.........поне според мен.
А не го изразява устно по този начин защото ще нарани егото си
Виж целия пост
# 4
Експрес  Laughing Laughing Laughing
мнооооооого си бърз
Виж целия пост
# 5
...може би вече е изтрезнял и те е видял коя си всъщност!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
(прости ми шегата на твой гръб , но не можах да се сдържа)
Виж целия пост
# 6
Е, очаквах и такива отговори Simple Smile По принцип много нося на майтап, ама сега съм се депресирала доста... А откакто бременея той постоянно ми разправя колко добричка съм била, така че - опа - грешен отговор Simple Smile
Виж целия пост
# 7
ако ти липсва секса - ше помагаме бе драга...няма да те оставим я! Wink
Виж целия пост
# 8
Защото го е страх да не навреди по някакъв начин на теб или бебето...
Робува на предразсъдъци... И не иска да си го признае...
Няма друго обяснение...

Това е  Simple Smile А и повечето мъже всъщност не са запознати толкова детайлно с женската анатомия и сигурно си представят как удрят бебето по челото, като в оня виц  Grinning
Виж целия пост
# 9
ако ти липсва секса - ше помагаме бе драга...няма да те оставим я! Wink
ooooh!Недей така на бременна жена да хортуваш
Е, очаквах и такива отговори Simple Smile По принцип много нося на майтап, ама сега съм се депресирала доста... А откакто бременея той постоянно ми разправя колко добричка съм била, така че - опа - грешен отговор Simple Smile
Виж колко културно ти е отговорила да не си правиш майтап-понякога се иска УСЕТ..да има човек. Crazy
Виж целия пост
# 10
"оливия" , драга , защо ме саботираш? Тъкмо бях на сантиметри от секса с бременна Sad
на мнение съм , че за да се даде отговор на въпросът й - трябва да се посети психолог или сексолог! И тъй като никой тук няма такова образование и още по-малко има представа как стоят нещата в реалния им живот...,а и никой не е питал и другата страна какво мисли по въпроса - следователно нямам право да се изцепваме като капацитети! Ето защо сметнах за нужно поне да се пошегувам (защото ми е забавно )
Виж целия пост
# 11
Я бързо си му го кажи в очите. Като си спомня, какво е да живееш с бременна жена с бушуващи хормони, представям си, какво е в допълнение с незадоволена. Психичното здраве е на първо място.
Виж целия пост
# 12
"оливия" , драга , защо ме саботираш? Тъкмо бях на сантиметри от секса с бременна Sad
на мнение съм , че за да се даде отговор на въпросът й - трябва да се посети психолог или сексолог! И тъй като никой тук няма такова образование и още по-малко има представа как стоят нещата в реалния им живот...,а и никой не е питал и другата страна какво мисли по въпроса - следователно нямам право да се изцепваме като капацитети! Ето защо сметнах за нужно поне да се пошегувам (защото ми е забавно )
LaughingО,драги и аз си падам по шегувките,ммммнннного,но става ли въпрос за бременна жена(каквато и аз съм била)-там не може и не е желателно да се шегувкаш/ме Wink
Виж целия пост
# 13
И аз съм от бременелките който не правят секс  Twisted Evil. В моя случай, док каза: "може да правите но поотделно и тъй като на теб ти е забранено, може само мъж ти"  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Абе тез мъже луди ли са, как ще откажат да правят секс с бременната си жена?Аз бях полудяла като забременях,хормоните ми бушуваха яко  Laughing
CraizyFrog-един съвет хващаш го въппросният бъдещ татко и го напиваш ама да не прекалиш,след това му слагаш едни белезници на китките и го изнасилваш Mr. Green и после ще се оправдаеш, че е вследствие на бременноста и въздържанието  Winkако това не помогне имам още идеи Hugуспех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия