Операция Street Kiss - целуването в засада има ли почва у нас?

  • 1 479
  • 34
В Париж напоследък се вихри нова мода.
Младежи скачат изненадващо върху
непознати на улицата и ги целуват.
Целувките биват заснемани от ортаци
на целуващите и разпространявани в
интернет. Повечето целунати се смеят,
приемат всичко лежер, някои дори
отвръщат също с целувка. Вив л'амур!
Замислих се, че в Германия това би донесло
някой и друг скандал, някой и друг разбит
нос на целувача или на този с камерата,
може да се стигне и до съдебни процеси.
Има ли шанс операция Street Kiss в България?
Вие как бихте реагирали, ако някой ви
изненада с целувка, докато чакате такси, примерно?

Виж целия пост
# 1
ха-ха...много е смешно..... би имала успех, да.....
Виж целия пост
# 2
Отвратително !!! Най-малкото пък с непозната(щото ако е мъж ще го пребия). Със сигурност няма да имат тази възможност. Обичам да се целувам, но само с когото харесвам.
Виж целия пост
# 3
 Sick StopМолАви се Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Дано поне му казват "френска работа", а не "селска проява". Да не се обиждат селяните, приятелите на селяните и касиди все пак, а  Grinning
Виж целия пост
# 5
каквато съм гнуслива- #Cussing out
Виж целия пост
# 6
Едва ли всички реагират така радушно,пък ако ще и изтънчен французин да е......А ,за това как бих реагирала аз -зависи от настроението ми,от целувача Laughing
Виж целия пост
# 7
Едва ли ще се приеме с усмивка. Аз лично не бих се усмихвала на подобни целувачи. #Cussing out
Виж целия пост
# 8
А,ме е целунал/а,а съм #2gunfire Sick
Виж целия пост
# 9
Аха, зависи от целувача. Joy
Виж целия пост
# 10
Весело е  Mr. Green
Ако е жена нямам нищо против,а ако е мъж едва ли ще иска да целуне някой гледащ толкова лошо..
Виж целия пост
# 11
Ммм,  Shocked , после може и да се засмея, може и да се вбеся. Зависи в какво настроение ме хванат и колко съм чакала автобуса Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Определено ще се погнуся. Но скоро в нета гледах нещо друго, доста по-гадно. Зевзеци разни издебват момичета, облечени в бюстиета или къси полички, приближават се незабелязано, смъкват бюстието/потника/поличката надолу със светкавична бързина и докато момичето си вдига дрехите, оня вече е офейкал. И всичко това се снима отстрани, разбира се... И после се развява из нета. Та целуването май е по-малко гнусният вариант...
Виж целия пост
# 13
Ще го фрасна разбира се. Това рефлективно. Ако съм в добро настроение, чак после може и да схвана майтапа. Но пък както писа някой зависи и от целувача...
Виж целия пост
# 14
Зависи от целувача и настроението. Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия