Колко време преди раждането "пада" корема?

  • 4 969
  • 29
Здравейте, мили мами! Искам да ви попитам колко време преди раждането ви се смъкна корема?Много съм притеснена, защото моят термин е утре, а коремът ми е още доста високо, предполагам, че бебчо няма да се появи на термина си. Вие как мислите? Благодаря!
Виж целия пост
# 1
При мен лично корема падна в началото на деветия месец, а преносих 1 седмица. А на една моя приятелка, която ще ражда до седмица все още е доста по-нагоре отколкото беше при мен( в началото на деветия). А кога приблизително ще родиш ще ти каже гинеколога ти когато те прегледа.
Виж целия пост
# 2
Моя пък така и не падна, защото аз през цялата бременност носех бебонка много ниско ...
Виж целия пост
# 3
При мен падна преди самото раждане... Имах контракции на 10 минути, а корема ми беше още високо, така че май си е индивидуално за всеки Simple Smile
Успех и леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 4
Въобще не ми падна корема. Индивидуално е и не е критерий, че ще раждаш.
Виж целия пост
# 5
Падна силно казано,но 1 седмица преди раждането леко ми се смъкна.
Виж целия пост
# 6
Аз родих 8 дни преди термина.Корема ми въобще на беше паднал.
Виж целия пост
# 7
Моят падна 2 седмици преди да родя. Но при всеки е различно. Леко раждане.
Виж целия пост
# 8
Днес ми е терминът, а коремът ми не е помръднал въобще ... Даже започвам леко да се тревожа  newsm78
Виж целия пост
# 9
в нач на 9 мес.
още тогава всички около мен казваха "утре-вдругиден ще се роди", ама тя излезе жена с характер и я преносих 2 дни Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви момичета, явно "падането" на корема е нещо съвсем индивидуално. И няма за какво да се тревожа - мога да родя и без корема ми да е паднал. Ама много ме е яд на моите близки, които непрекъснато цъкат с език и викат - високо ти е още корема, май скоро няма да родиш. Особено свеки, всеки ден ме оглежда и коментира. Ух! #Cussing out
Виж целия пост
# 11
Разбирам те напълно - същото е при мен.
Виж целия пост
# 12
Две седмици някъде преди да родя.
Виж целия пост
# 13
Още от началото на 9-тия месец ми "падна" корема, но въпреки това преносих.  Rolling Eyes
Индивидуално е !
Виж целия пост
# 14
Моят не се смъкна изобщо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия