Откога трбява да има съредечна дейност!

  • 946
  • 15
Здравейте момичета !
Миналата година направих спонтанен аборт -кухо яйце.
Сега съм отново бременна съвсем в началото.В началото  6 седмица от  забременяването -8 г.а. от последният цикъл.Въпроса ми е кога най- рано може да се  засече сърдечна дейност на ембриона, че много се обърках с тези гестиционни седмици.Трбява ли на този етап вече се да се чуе сърцето на ембирона или да чакам още преди да отида на лекар.Досега съм ходила само веднъж за да диагностицират  бременност.Притеснявам се доста защото миналата година точно в тази седмица направих спонтанен аборт !
Виж целия пост
# 1
Другата със сигурност ще се чуе, но може и тази. Не мисли за работи, за които не се знае нищо предварително.
Успех!
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Попринцип казват, че в шеста г.с. вече има пулс, но кога ще го долови гинеколога ти е отделен въпрос.
Виж целия пост
# 3
Мисля,че след седмата г.с. трябва да се чува сърдечната дейност.Не се притеснявай излишно обаче-на мен в седмата седмица една гинеколожка/в черния списък я видях след това Mr. Green/ ме уплаши,че няма никаква сърдечна дейност и "май има някакъв проблем" без да ми обясни нищо повече.
Ела да видиш сега "проблема"-вече е на 3 месеца и в момента вика от другата стая!
Изчакай още мъничко и отиди да му чуеш сърчицето.
Дано всичко е наред и леко бременеене! preggo
Виж целия пост
# 4
При мен се видя в 7 г.с. на ехографа.
Виж целия пост
# 5
При мен се видя в 7 г.с. на ехографа.
същата работа  Peace
успех!
Виж целия пост
# 6
При мен се видя в 7 г.с. на ехографа.
същата работа  Peace
успех!
И при мен . Успех и не се притеснявай сега ти трябва спокойствие. Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 7
7 гестационна седмица броите от първият ден на последната меснтруация нали ?
Виж целия пост
# 8
изчакай още седмица!  Peace
Виж целия пост
# 9
7 гестационна седмица броите от първият ден на последната меснтруация нали ?
Да,точно така се броят гестационните седмици-от първия ден на последната менструация.
Виж целия пост
# 10
плодът си има сърдечна дейност от много мъничък. зависи от ехограха, на които те гледат. аз чух сърчицето на бебока ми още към 5 - 6 седмица. беше 0.98 см. никога няма да забравя как думкаше. плодът си беше едно сърчице само май Joy
Виж целия пост
# 11
Между 6-та и 8-ма се чува. Зависи от ехографа и от лекаря  Wink
Виж целия пост
# 12
Ох и аз се бях притеснила много, знам какво ти е! При мен се чу сърдечната дейност чак в 9-тата седмица.
Успех!
Виж целия пост
# 13
Аз чух на бебка сърцето в 7г.с Peace




Виж целия пост
# 14
В тази седм,в която си ти сега,се чу сърцето.Успех и лека бременност!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия