Остарявам ли или да?

  • 1 462
  • 15
Честно да ви кажа до скоро не съм си мислела, че някога ще започна изречение с: "Аз едно време ....". Много ми намирисва на дъртизъм тази работа.
Помогнете ми! Как да поддържам духа си млад?
Не искам дъщеря ми след време да ме погледне и да види една вечно мърмореща, тътреща пустали бабушкера.
Виж целия пост
# 1
Като си гъвкава, променяш се, живееш в крак с годините, съобразяваш се и намираш хубавото и положителното във всяка възраст.
Не е лесно, но е възможно.
Виж целия пост
# 2
А аз колко съм се смяла на моя син, когато беше 4-5годишен и употребяваше такива изрази - едно време, когато бях малък... Означава ли, че е одъртял - не, нали.
Бих се замислила, ако на интервю за работа ме изрежат с думите - търсим по-млад персонал.
Виж целия пост
# 3
Бих се замислила, ако на интервю за работа ме изрежат с думите - търсим по-млад персонал.

Нямам предвид тъга в очите и сняг в косите.
Виж целия пост
# 4
Лимонада , всяка възраст си има и своята красота. Мене не ме е страх, че ще остарея.  Laughing
А ти на колко си?   Thinking
Виж целия пост
# 5
аз избягвам да говоря за преди, даже в4ера, ме пита един момък имам ли книжка и аз изръсвам от как завърших и той хитро задава въпроса, коя година ми е издадена! ааааа, не успя да ме надхитри да ми узнае годинките!колко пъти съм я сменила, помня ли коя е първата,разбра да не пита пове4е!не се оставям на годините, живея с младите, със сегашното, променям се, боря се с времето и промените! душата си пазя млада! винаги на 28!но в бг са големи гадняри за работата, като една за  моите 36 г тогава ме спретна с дълбока депресия- госпожо вие сте в предпенсионна възраст!хаха!
Виж целия пост
# 6
но в бг са големи гадняри за работата, като една за  моите 36 г тогава ме спретна с дълбока депресия- госпожо вие сте в предпенсионна възраст!хаха!
Shocked  Joy hahaha
Ба, що не дойде тази на мене да ми го каже, да видим какво ще й се случи!
Иначе наистина го има момента с възрастовата дискриминация на работното място в България, спор няма.
Причината обаче е съвсеееем друга и изобщо не опира до това как изглеждаш или се чувстваш - просто повечето работодатели по правило предпочитат по-млад и по-неопитен персонал, съответно: моделират човека като пластелин, налагат свои методи на работа, не обичат външен опит и акъли, без значение, че техните може да им загробят бизнеса и не на последно място - плащат по-ниски заплати. 'Старите кучета' не са на почит, особено в голяма компания, ако тръгна сега да сменям работа и попадна в такава, едва ли ще се задържа повече от месец, свикнала съм да налагам собствения си стил на работа и няма дълго да ме изтърпят.
Виж целия пост
# 7
щом си стигнала до този въпрос значи остаряваш и то яко. няма връщане назад и ти го знаеш.
Виж целия пост
# 8
Няма нищо по-гадно за пиене от изветряла лимонада.
Или си смени ника, или не се отваряй.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Децата растат, а ние остаряваме - факт който не не ни се иска да приzнаваме!  bowuu
Виж целия пост
# 10
Права си - остаряваш. Ако ти кажат, 4е младееш би ти станало по-леко на душата ? Simple Smile
Стареенето е процес, който запо4ва около 25-тата година.

CTramell, навсякъде по света я има "възрастовата дискриминация на работното място", тук дори в обявите си казват
"търсим ... до 25 / 35 години" но понякога се намират и такива : "търсим ... между 25 и 50 г.", и в двата слу4ая става дума за добра работа. Wink
Виж целия пост
# 11
Няма нищо по-гадно за пиене от изветряла лимонада.
Или си смени ника, или не се отваряй. 
          Tи ли беше пуснала темата за арогантността?  newsm78
Виж целия пост
# 12
Няма нищо по-гадно за пиене от изветряла лимонада.


Нали? Другия вариант ми беше бира ама този ми се стори по-гаден.
Виж целия пост
# 13
Лимонада, пий една лимонада ....скучно ли ти е.....  направи си градина, вземи си куче, запиши се на фитнес ...... за да се чувстваш млад, не трябва да си оставяш много свободно време......
Виж целия пост
# 14

Ако ги разделиш на две ТЪМЪН морето ще ми е до колене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия