въпрос за пътуването

  • 789
  • 16
здравейте Grinning
някой може ли да ми каже на колко месеца бебето може да пътува. ние сме на 2 месеца без 10 дни и ни се налага да пътуваме до град на около 2 часа та се чудя дали нещо може да навреди.
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала, бебетата да не могат да пътуват newsm78. Ми мен като ме изписаха от родилното, пътувахме 1 час докато се приберем до нашия град..... PeaceНе виждам какъв е проблема, newsm78 и мисля че няма такъв де.
 За пръв път чувам такова нещо #Crazy....то все се налага да идем някъде..
Виж целия пост
# 2
Не, няма проблем, дъщеря ми пътува от по-ранна възраст.
Виж целия пост
# 3
Моят син нямаше и 40 дни,като си ходихме на село,което е на 60км от нашият град.Има монтирана специално за него седалка и няма никакви проблеми Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Няма ограничения за възраст.Дъщеря ми на 1.5-2м пропътува около 1000 км за няколко дни.
Виж целия пост
# 5
Няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 6
благодаря на всички Grinning
Виж целия пост
# 7
Няма проблем Peace Леко пътуване. Hug
Виж целия пост
# 8
от както стана на месец и половина при хубаво време,в столчето за кола и на разходки...днес ходихме да пием кафе в русе(100 км.в 1 посока) бебчо спа през цялото време...смело! Wink
Виж целия пост
# 9
Няма страшно.Синът ми беше на по-малко от 2 месеца когато си ходихме на село,а то е на 150 км.
Виж целия пост
# 10
Няма проблем - пътувайте смело, докато е малка.После е по-трудно!
Виж целия пост
# 11
Лек път-обезопасени и внимателни и всичко ще е ок! Hug
Виж целия пост
# 12
няма проблем, при нас първото пътуване беше на 30 дена - 250 км. единствено имах грижа с кърменето - наложи се да спираме, за да похапне бебока Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Няма ограничения за възраст.

Съгласна съм. Само ако решите да пътувате извън страната положението е малко по-друго.
Виж целия пост
# 14
Няма никакви проблеми!  Peace
Приятно пътуване!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия