Ритници или контракции

  • 2 397
  • 29
Привет, мами. Имам следния въпрос. Имам днес на сравнително равни интервали едни движения на корема, които много наподобяват ритници, но са доста по-болезнени. Горе са над пъпа и корема ми става на бабуна, която се движи . Това става на  горе долу 5-7 минути. Между тези ритнико-контракции ( както аз ги кръстих) корема ми стои твърд и леко ме боли като при мензис, заедно с кръста. Говорих с една току що обебила се мама, която каза, че първите котракции при раждане много приличали и лесно се бъркали с ритничета . Въпросът ми е как започна раждането при вас, имали ли сте подобни усещания?
Предвид това , че днес е терминът ми сигурно рабирате колко съм нетърпелива и изнервена от чакането ...
Виж целия пост
# 1
Ами контракции,Мила newsm78Бъди подготвена!Успех и леко раждане  bouquetСтискам палци и спокойно Praynig
Виж целия пост
# 2
Тръгнали са работите ми се струва, стискам палци всичко да е наред и да гушнеш здраво бебе. Аз самата не мога да кажа как е започнало моето раждане, защото се събудих с изтичащи вече води.
Виж целия пост
# 3
Води не са ми текли, но пишкам през 10 минути  newsm78...Дано наистина да са тръгнали  newsm78 newsm78... Болките в кръста и корема не са непоносими... Колко и какво да чакам преди да ида в болницата ...
Виж целия пост
# 4
Да, контракции трябва да са. Леко раждане и здраво бебче  Hug
Виж целия пост
# 5
Чакай да станат на интервали от 5 мин и тичай към болницата Peace

Успех и леко Hug
Виж целия пост
# 6
До сега бяха на 5 мин и тъкмо помислих, че е време и пропуснах 1 . Следващата беше на 10-тата минута... Болките не са непоносими - не ми идва да охкам и да викам , както съм чувала, че се прави в предродилна  Mr. Green Mr. Green...
Виж целия пост
# 7
Ами , аз те съветвам да изчакаш малко и да се успокоиш.Може да са контракции, а може и само  бебо да те подготвя за настоящото раждане.И аз съм била така, ама като минат 2 часа и всичко минаваше.Веднъж даже отидох до боницата като си мислех,че раждам и че са ми изтекли водите,но да ти изтекат водите не е такова понятие което аз си мислех.Ама след това разбрах то тече ли тече. Grinning.Апък аз си мислех,че няколко капки и са ми изтекли водите. Laughing
Знам че нямаш търпение, но толкова си чакала изчакай още малко.Контракциите ще ги познаеш нямат бъркане.Така боли. Wink
Ще мине всичко!
Стискам палци!
Ако се притесняваш отиди до болницата.Те ще те включат на монитор и ще разберат дали бебко идва.
Успех!
Виж целия пост
# 8
Не , не съм се разбързала. Меря само за сега. Уж са редовни, но са много кратки. Мисля да вечеряме и да продължим меренето ... Иначе съм така от около 3 часа ...
Виж целия пост
# 9
Ей ама още ли не си родила  Crazy Предния път явно не му е било дошло времето, ходи ли до болницата?
Имаш ли стягане и в кръста? - ако да, това са си направо за раждане.. а и на 5 мин..
Виж целия пост
# 10
 Контракции са. Късмет  Peace
Виж целия пост
# 11
Ей ама още ли не си родила  Crazy Предния път явно не му е било дошло времето, ходи ли до болницата?
Имаш ли стягане и в кръста? - ако да, това са си направо за раждане.. а и на 5 мин..

Имам- стои си постоянно стегнати поносимо болезнен ... А ритнико - контракциите са видими - виждам как става бабунка и как се отпуска..... много са кратки обаче за по 3-4 секунди само ... Тоя път няма да бързам за болницата  Mr. Green. Ще си седя докато почне много да боли - все съм си мислила, че ще е много по-болезнено...
Виж целия пост
# 12
И според мен са контракции .  Продължавай да мериш времето .Желая ти леко раждане  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 13
Според мен е дошло времето, така както описваш симптомите са си чисти контракции.
Мен ако питаш приготви си торбичката и отивай в болницата.
Успешно раждане  Hug

 Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Взех един душ и май поспряха - писна ми от фалшиви тревоги, вече не ми издържат нервите  smile3515 smile3511
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия