акт за раждане на бебока-от къде се взема, от кметството или общината

  • 13 531
  • 23
Акт за раждане на бебока-от къде се взема, от кметството или общината. Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз го взех от общината.
Виж целия пост
# 2
В Плевен от ЕСГРАОН-а.
Виж целия пост
# 3
Аз го взех от общината.
Peace
Виж целия пост
# 4
Кметство и община са едно и също.
Кметство се нарича в град, където има само една община. Но е едно и също.
От там се взима, отдел Гражданско състояние с личната карта на майката, може да отиде и бащата.
Виж целия пост
# 5
Взема се от Гражданско състояние.От там се взема и една декларация-попълват се членовете на семейството-може и като отидеш да си го вземеш да я попълниш тази декларация.Освен акта за раждане ти издават и удостоверение за гражданско състояние-за кого си омъжена и децата.С акта и удостоверението отиваш в Социални грижи за да си получиш еднократната помощ от 200 лв. за всеки случай носи и двете лични карти навсякъде.Не бързай да ламинираш акта за раждане,защото в Социални грижи ти го взимат и ти слагат печат отзад,че помоща е изплатена.
Виж целия пост
# 6
Аз също го взех от общината, а не от кметството. От кметството в района, където живея взех бележката за родствена връзка, която изискват социалните по-късно за детските.
Виж целия пост
# 7
От общината  Peace
Виж целия пост
# 8
и аз така
Виж целия пост
# 9
От общината с  личните карти на майката и бащата.  Peace
Виж целия пост
# 10
От ЕСГРАОН-а с лична карта.
Виж целия пост
# 11
От общината с  личните карти на майката и бащата.  Peace

Да Peace
Виж целия пост
# 12
От общината
Виж целия пост
# 13
От ЕСГРАОН-а с лична карта.

Peace
Виж целия пост
# 14
от ЕСГРАОН в общината  по постоянния адрес на бебока ( където сте го записали в родилното ).
с лични карти ( може и таткото да ходи ). след няколко дни е готов.
после пак от там се взема декларация, която ще ти послужи пред социалните за 200 лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия