Чували ли сте за някаква ЯПОНСКА КЛИНИКА в София ???

  • 1 842
  • 14
Става въпрос за клиника, в която май като ти вземат една капка кръв (или нещо подобно беше) могат да ти направят нещо като пълна картина на здравословното ти състояние. Виждало се всяко едно проблемче, което имаш и май ти назначавали и някакво лечение. Абе не знам и  аз за какво става въпрос, но майка ми много се интересува. Пишете, ако някой знае нещо???  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не става ли въпрос за новооткритата/ сравнително нова от мин.година/ японска болница Токуда ?!? newsm78 ето :   http://www.investor.bg/?cat=107&id=37336  А, това с кръвта за първи път го чувам Shocked... но знае ли човек... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
звае ли някой  нещо за родилното отделение там
Виж целия пост
# 3
Става въпрос за клиника...

"Токуда" ше да е..
П.П.Въпрос към авторката:какво значи никът ти?
Виж целия пост
# 4
Да, има родилно отделение там.
Болницата е много добра, майка ми се оперира скоро там - препоръчвам я!  Peace

П.П. Радост,
Баш с една капка кръв не могат да ти кажат всяко проблемче. Но кръвната картина дава отговор на много въпроси...  Wink
Виж целия пост
# 5
звае ли някой  нещо за родилното отделение там
Мисля , че още нямат договор със здравната каса...  това знам. Порови в нета 100% ще откриеш нещо.  Peace
Виж целия пост
# 6
За японската клиника не само сме чували ами даже и на прегледи ходим вече там. Обаче това с кръвта за първи път го чувам. Телефона им е 4034000 обади им се ако искаш  и ги питай.
Виж целия пост
# 7
Добре де клиниката...их... Tired А правите ли все пак разликата между клиника и болница... Whistling smile3534
 
Става въпрос за клиника...

"Токуда" ше да е..
П.П.Въпрос към авторката:какво значи никът ти?

Неуморим ей... Crazy
Виж целия пост
# 8
Мисля , че още нямат договор със здравната каса...  това знам. Порови в нета 100% ще откриеш нещо.  Peace
Имат договор със Здравната каса...
Виж целия пост
# 9
Става въпрос за клиника, в която май като ти вземат една капка кръв (или нещо подобно беше) могат да ти направят нещо като пълна картина на здравословното ти състояние. Виждало се всяко едно проблемче, което имаш и май ти назначавали и някакво лечение. Абе не знам и  аз за какво става въпрос, но майка ми много се интересува. Пишете, ако някой знае нещо???  newsm78

Определено там техниката е страшно добра,но чак пък от една капка кръв ......
За родилното не знам,но ако реша втори път да раждам ще ида до там.
Мой роднина работи там и от него знам за техниката и новите методи на лечение  Peace
Виж целия пост
# 10
Но кръвната квартира дава отговор на много въпроси...  Wink
квартира? моята кръв не е на квартира? под наем? и душата ми не е под наем!
да не е картина? Wink
Виж целия пост
# 11
Но кръвната квартира дава отговор на много въпроси...  Wink
квартира? моята кръв не е на квартира? под наем? и душата ми не е под наем!
да не е картина? Wink
Картина е, разбира се. Който за какво си мисли...  Grinning
Виж целия пост
# 12
Сигурно за Токуда става дума - обади им се и ги питай за това чудо на медицината!
Колкото за родилното отделение... Моя бивш гинеколог се гласеше да става завеждащ на това отделение и по тая причина замина за ЯПония на специализация. Постъпи много некоректно като не ми се обади и не ме предупреди, а ми беше планирал ден и час за серклаж - отивам аз а той- в Япония! До този момент, не ми беше направил нито едно изследване на НИЩО, включително и преглад! Точно затова ми е бивш, това го пиша защото ако действително е станал завеждащ там - няма и да припаря до тази болница в която работят толкова безотговорни и некадърни хора! Некадърни защото видях името му много пъти в черния списък и нито веднъж в белия!
Виж целия пост
# 13
ClanG ,

кажи, моля те, името на този бивш твой гинеколог - нали целта да няма и други излъгали се с него.....

Благодаря
Виж целия пост
# 14
мерси за отговорите, ще им звънна да видя какво предлагат, а относно черния и белия списък на докторите, къде може да се види тва нещо, и има ли го наистина или ...

а и още нещо, не съм сигурна дали беше от една капка кръв или от някакъв преглед на очите можеха да ти направят пълна картина  newsm78  не знам ...


П.П.Въпрос към авторката:какво значи никът ти?[/b]

никът ми нищо не значи,просто така ме наричаше стар приятел, с когото не говоря от години, но пък името ми хареса!!! а твоя какво значи ???  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия