Как се "лекува" обрив при претопляне?

  • 10 186
  • 20
Мили мами, тези дни извеждах на разходка бебчето си, но очевидно съм прекалила с обличането (то беше и доста топло) и съм го претоплила. Появи му се обривче по гърдичките, горната част на гръбчето и муцката.
Имате ли идея как мога да ускоря изчезването на пъпчиците, а ако просто трябва да изчакам - за колко време обривът ще изчезне сам?
Виж целия пост
# 1
Дръж го леко облечен, само с тънки памучни дрешки и обривът ще си мине самичък за 2-3 дена.
Виж целия пост
# 2
Така е, обривът от претопляне не изисква медикаментозно лечение
Виж целия пост
# 3
Наистина не се изисква специално лечение,но нашият обрив по вратлето изобщо не минава(не че ме притеснява толкова) от миналото лято.
Виж целия пост
# 4
не се лекува. минава от само себе си.

макс-мама - вашето да не е АД  newsm78 петра има такъв по бузките от 1 година. първо мислех, че е от претопляне, но си се оказа АД.
Виж целия пост
# 5
И ние имахме, премина си сам.
Виж целия пост
# 6
Нама с какво да ускориш процеса.Както са ти казали -минава сам Hug
Виж целия пост
# 7
Ами от само себе си се излекува Grinning
Дори по едно време пъп4еците бяха станали много гадни, едни такива релефни ама се оправиха. И при вас ще минат не се притесняваи Grinning
Виж целия пост
# 8
Минава от самосебе си.  Peace
Виж целия пост
# 9
Благодаря, мили мами!  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
ние се мажехме с цинково кремче
Виж целия пост
# 11
И аз я бях претоплила лятото, когато беше на 2 месеца, но обривът мина от самосебе си за няколко дни.
Виж целия пост
# 12
Минава от само себе си, но може вечер след баня да мажеш бебо с преварен зехтин вместо с бебешко олио или мляко. При нас така минава по-бързо Peace
Виж целия пост
# 13
Дръж го леко облечен, само с тънки памучни дрешки и обривът ще си мине самичък за 2-3 дена.
Peace
Виж целия пост
# 14
Можеш и малко Бочко или там каквото кремче имаш против подсичане да му сложиш. Колкото да успокоиш зачервяването. Иначе мамите по-горе са ти дали съвет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия