Какви апетитовъзбуждащи?

  • 1 251
  • 12
Баткото преди 10-ина дена беше болен от грип  с разстройство и повръщане и оттогава си загуби апетита. Почти нищо не яде и много отслабна.Иначе си има цвят на лицето,жив и енергичен е ,но стана кожа и кости.Давам му витамини,те обаче не му стимулират апетита.Чудя се какво друго да му давам за апетитовъзбуждане.Ако имате идеи Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Моят син също не се храни.Бях го носила преди време на лекар за това,изследваха го,резултатите-супер,ама не яде.Изписаха му витамините"Мултисаностол".Докато ги давам леко повишава апетит,но само толкова.Спра ли да ги давам същата песен.
С интерес ще следя темата.
Виж целия пост
# 2
Злати също напоследък имаше проблем с апетита. Давах му едно сиропче "Апетон". Той съдържа пчелно млечице и витамини. Доволна съм.
Виж целия пост
# 3
Аз също давам на дъщеря ми Мултисаностол.
Виж целия пост
# 4
Аз давам на дъщеря ми Kidi .
Виж целия пост
# 5
Апровит- сироп витамини с пчелно млечице . Има много добър ефект. Също има пчелно млечице за деца- таблетки за смучене- ако няма алергия към мед и продукти.
Виж целия пост
# 6
Мултисаностол или Киди-  и двете са витаминни сиропчета, при нас имат ефект за баткото.
Виж целия пост
# 7
Гледах оня ден предаването на Звездев и там педиатърката каза, че целината има невероятен апетитосъбуждащ ефект. Не е от описаните до момента в темата витамини, но защо не пробваш да слагаш в храната, която приема под някъкъв вид  newsm78
Виж целия пост
# 8
Мултисаностол или Киди.........
Peace
Давам Мултисаностол нищо, че Марти няма 1 годинка. Чувала съм добри отзиви и за Киди.
Виж целия пост
# 9
Доколкото знам отзивите за Мултисаностол са добри. При нас обаче не действа Sad
Виж целия пост
# 10
Единственото, което помагаше за събуждане на апетита при нас беше сиропчето Киди.
Виж целия пост
# 11
Скоро една приятелка ми каза,че дава на злоядата си щерка пчелно млечице и,о чудо! детето започнало да яде.
Виж целия пост
# 12
При нас действа Мултисаностол  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия