има ли любители на 3d-програми

  • 2 735
  • 37
Дайте да започнем тема,за любителите на 3d програми ,в която да обменяме -опит идеи,проекти и всичко свързано с тях
Виж целия пост
# 1
Да аз. Работя с AutoCAD.
Виж целия пост
# 2
А аз се мъча с разучаването 3D MAX, сега съм в отпуск, но когато се върна на работа ще се заема по -сериозно, че нещо все не намирах време   Embarassed
Виж целия пост
# 3
ето върху тази къща се мъча в момента
http://images.annaanastasova.multiply.com/image/4/photos/15/500x … 0eYGYaB4Sf%2C1Sdg
Виж целия пост
# 4
Много добре изглежда, за съжаление 3D MAXа ми е съвършенно непознат. За сметка на това имам желание да го разцъкам.От къде взимаш основните познания?
Виж целия пост
# 5
Аз този семестър мъчих Аутокад, накрая взе чак да ми харесва  Crazy, иначе ми се струва адски безумна програма. Курсовата ми работа беше моделиране на холна гарнитура.
Скоро ще трябва да си измоделирам и един шкаф за кухнята, за да ни го направи после един приятел, че няма къде да си прибираме чашите.
А някой светъл ден, когато имам минутка свободно време, ми се иска да разцъкам 3Д макс или Нендо.
Виж целия пост
# 6
Аз този семестър мъчих Аутокад, накрая взе чак да ми харесва  Crazy, иначе ми се струва адски безумна програма. Курсовата ми работа беше моделиране на холна гарнитура.
Скоро ще трябва да си измоделирам и един шкаф за кухнята, за да ни го направи после един приятел, че няма къде да си прибираме чашите.
А някой светъл ден, когато имам минутка свободно време, ми се иска да разцъкам 3Д макс или Нендо.
с 3d max е по лесно и по бързо да направиш шкафа.Аз преди също чертаех мебелите в аутокада,но сега прибягвам до него само при по сложни завъртяни неща.
fearyfly-неволята ме научи да работя на 3d max .Взех си една книжка и от нея
Виж целия пост
# 7
с 3d max е по лесно и по бързо да направиш шкафа.Аз преди също чертаех мебелите в аутокада,но сега прибягвам до него само при по сложни завъртяни неща.
fearyfly-неволята ме научи да работя на 3d max .Взех си една книжка и от нея
Това е самата истина, енергията, която влагам за да направя един единствен шкаф....Вярно е,че всичко е изключително прецизно, но със сигурност има и по-лесен начин. Попитах те с цел да разбера дали няма и някакви онлайн уроци, както често има за други програми.
Лино за мен, работата с подобни програми ми е изключително интересна, незнам за вас, но за мен си истинска мания. Лошо е само, че като се опитам да споделя неволите си с някой от близките си, те идея си нямат за какво говоря.... SadМного гадно... Laughing
Виж целия пост
# 8
fearyfly-ето този сайт е за 3д -но като цяло е бедно от към информация
Виж целия пост
# 9
Хм, и аз съм фен на 3Dmax, но много отдавна не съм правила нещо на него. Да си призная от последния проект в университета май събира прах в папката с програмки в компа ми  Embarassed. И AutoCad съм учила малко, ама определено не я долюбвам. Иначе онлайн  уроци за 3Dmax има. Примерно тук:
1 - тук са над 400 урока за 3D Studio Max но на английки език
2 - няколко урока на български
3 - пак няколко на английкски
4 - пак на английски
5 - английски
6 - английски
Мисля, че може още нещо да изровя от архивите, но за сега толкова  Wink.


Виж целия пост
# 10
Благодаря ти Корнелия, мисля, че първият сайт ще ми е доста полезен. kyllmgАко се сетиш още нещо пиши. Grinning
Виж целия пост
# 11
А има ли някой от Бургас,който иска да изкара малко пари с Autocad?
Виж целия пост
# 12


ето тук открих много готови модели,които могат да влязат в действие

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?p=960450
korneliia_h -благодарско за уроците  bouquet
Виж целия пост
# 13
И аз харесвам 3ДСМ. Напоследък си вадя и парите с него. Не е толкова сложно, колкото изглежда. Поне що се отнася до статичните обекти.
Аз имам пълната версия на Maх 9 и вътре също има много уроци с нагледни примери.
Тук има малко уроци, за тези, които разбират на руски.
Тук има модели. Аз ползвам понякога готови, ако много бързам и не ми стига времето да моделирам.
Събрала съм и доста книжки, но не хартиени  Simple Smile Библиите на мах 4 и 6, реактор, моделиране, real flow и др.
Виж целия пост
# 14
Алиса Селезнёва много полезни линкове благодаря. Те книжките които излизат на нашия пазар за подобни програми са много оскъдни от към инфо. Факт е че по-полезна информация се намира в нета и много полезни книжки които макар и да не са на хартиен носител са си златна мина. А да питам имаш ли желание да споделиш някоя от продобивките си  Mr. Green, за книжките ми е питанката нищо, че не са на хартиен носител. Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия