Замразени зеленчуци?

  • 1 053
  • 16
Давате ли замразени зеленчуци (купешки) на бебчетата си? Много съм се замислила да почна да й правя пюрета от такива, но не мога да преценя, дали са подходящи за нейната възраст, дали са обработени по някакъв начин?
Виж целия пост
# 1
Не са обработени, няма проблем. Просто избирай подходящи за възрастта й.
Виж целия пост
# 2
Да, давам PeaceНе са обработени, така че няма проблем да даваш.
Виж целия пост
# 3
Не са обработени, няма проблем. Просто избирай подходящи за възрастта й.
Абсолютно!
Виж целия пост
# 4
Да давам но само на Бондуел  Peace
Виж целия пост
# 5
 И аз давам на Бондюел. Доволна съм от техните неща.
Виж целия пост
# 6
Бих дала само замразени от мен,защото от моя позната разбрах,че им добавят нещо(не мога да се сетя точно какво на основата на Na беше  newsm78),което не е добре да се дава на бебета.Виждам обаче,че повечето майки от фоума дават така,че ти си прецени.
Виж целия пост
# 7
Давала съм готово-замразени зеленчуци от 9 месец. Няма ли сме проблем.
Виж целия пост
# 8
Не и не мисля да давам засега. нещо им нямам доверие Thinking
Виж целия пост
# 9
давам от време на време но не често и нямам оплаквания. Спанак не взимам защото в зеленото има много нитрати и ме е страх
Виж целия пост
# 10
Когато реша аз да му приготвя нещо,изпозлвам замразени зеленчуци ,понякога.
Виж целия пост
# 11
Давам несезонни. Не са обработени и имат повече витамини (ако са замразени шоково. Не знам в БГ каква е практиката.) отколкото повечето на пазара. Peace
Виж целия пост
# 12
Да,понякога с тях и правя пюретата.
Виж целия пост
# 13
Направо замразени не давам, но приготвям храна с тях Wink
Предпочитам ги да са в прозрачна торбичка за да мога да им видя цвета. Трябва да са свежи. Понякога при пренасяне или при размразяване на фризерите се случва и зеленчуците да се размразят, а това не трябва да става. Личи си по цвета, някои стават жълтеникави.
Виж целия пост
# 14
Направо замразени не давам, но приготвям храна с тях Wink

И аз така  Mr. Green Не винаги приготвям храната с тях, но купувам понякога  Peace Ами то през зимата не може само на картофи и моркови да караме, я  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия