Готвене в микровълнова?

  • 1 102
  • 23
Искаме ми се да почна да приготвям зеленчуците за пюретата в микровълновата - ще става по-бързо и по-лесно. Само че дали не е вредно за такова малко дете да ги варя така? Вие по какъв начин ги приготвяхте?
Виж целия пост
# 1
В микровълновата само затоплям храни и течности, но не готвя в нея. Смятам, че храната става по-вкусна на обикновен котлон или фурна.
Виж целия пост
# 2
Не съм готвила в микровълнова.Използвам я само за притопляне.
Виж целия пост
# 3
В микровълновата само затоплям храни и течности, но не готвя в нея. Смятам, че храната става по-вкусна на обикновен котлон или фурна.

Подкрепям.  Peace
Виж целия пост
# 4
Само затоплям в микровълновата.
Виж целия пост
# 5
Не готвея в нея,само претоплям.
Виж целия пост
# 6
Случвало ми се е да готвя в МВ. Слагам всичко в йена и се вари.
Виж целия пост
# 7
Само претоплям в нея.
Виж целия пост
# 8
В микровълновата само затоплям храни и течности, но не готвя в нея. Смятам, че храната става по-вкусна на обикновен котлон или фурна.

Под това само се подписвам.  Grinning
Виж целия пост
# 9
В микровълновата притоплям,но и готвя на малчо пюретата. Бързо и лесно. Laughing
Виж целия пост
# 10
За нас не бих готвила в микровълнова, а за детето - още по- малко.
Виж целия пост
# 11
Не ми се е налагало да готвя в нея.
Виж целия пост
# 12
Готвила съм в микровълновата само за нас, за бебка не. Но аз взимам храна и от кухнята, така че готвя просто за да имам какво да й предложа, ако бебка не хареса храната от куснята, което се случва все по-често.
Виж целия пост
# 13
Готвила съм пюретата на първото ми дете само в Микровълнова.Няма никакъв проблем.Стига сте мислили че като е с "вълни" е вредна.Аз много за МВ!!!!
И сега правя всичко в МВ!(преварявам,стерилизирам и т.н. докато почнем и пюретата да ядем)
 Peace
Виж целия пост
# 14
И аз само претоплям в нея,но предполагам не е проблем и да се готви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия