Новия закон за семейството

  • 16 397
  • 141
Момичета, както знаете в момента се пише нов закон за семейството. В тази връзка вижте нещо по нашата тема -  http://forum.semeistvoto.net/index.php?topic=16.msg149#msg149

Мисля, че не е лошо да сме активни, за да има промяна този път Peace
Виж целия пост
# 1
 Rolling EyesОстанах изумена от някои крайни мнения на които попаднах във форума към който сте дали линк. Става дума, че се потресох от факта че има такива хорица, които третират съвместно живеещите двойки като "несемейство". Възмутена съм, от факта че има такива тесногърди хора! Та масово жените  и мъжете живеят без брак на семейни начала, създават деца и животът им определено е по - добър от т.н. семейства, които са минали пред служебно лице в обредната зала. Хей, хора тук не става въпрос за закон за брачните двойки, а за такъв, който подпомага семейството! А семейството може да се състои от:
татко и мама
само от татко
само от мама било то разведена или самотна майка
от баба която отглежда
от дядо
от баба и дядо
от роднини които отглеждат дете
изобщо нека закона подпомага семействата, а не само да се ограничава в подпомагане на брачните двойки!
Извинете, че пускам тук мнението си, но линка беше поставен тука и не успях да се регистрирам за да напиша какво мисля там.
Подкрепям многодетните търсете правата си и защитавайте интереса на децата си!
Успех и дано правещите закона помислят за всички типове семейства, а не само за женените по закон, защото ще е поредния АБСУРД В НАШАТА ДЪРЖАВА!

Виж целия пост
# 2
Много интересна препратка,благодаря! bowuu
Попрочетох и аз това-онова,но се замислих дали има смисъл да се включвам.Защото крайните решения няма да зависят от нас нали?От друга страна наистина трябва да се направи нещо по тези въпроси в подкрепа на семейството,за да се подобри поне малко социалното ни съществуване и ако не се чуят мненията ни това няма как да се случи.Така че,скоро и аз смятам да се включа в този форум,пък дано има ефект накрая......
Виж целия пост
# 3
Например болничния по майчинство трябва да започва по-рано при многоплодна бременност - не знам как тежи с едно, ама с две си тежи бая  Crazy
Виж целия пост
# 4
Например болничния по майчинство трябва да започва по-рано при многоплодна бременност - не знам как тежи с едно, ама с две си тежи бая  Crazy

Мацки, пишете там, тук  и да пишете освен ние няма кой от управляващите да го види, а там има Peace И бъдете сигурни, че предложенията ще бъдат видяни, най-малкото от Христина Христова, с която СНБМ си сътрудничи много успешно Peace
Виж целия пост
# 5
Например болничния по майчинство трябва да започва по-рано при многоплодна бременност - не знам как тежи с едно, ама с две си тежи бая  Crazy

Ая, предложението ми се струва страхотно, моля те включи го там, защото от 1 месец само аз се включвам в темата, а пък утре има конференция, на която ще се разглеждат всички добри предложения.

Написала съм всички предложения, за което се сетих  във форума, ето и връзка http://forum.semeistvoto.net/index.php?topic=16.0

Бих се радвала да погледнете нещата и да напишете и вие по нещо, защото така изглежда, че няма интерес от никой друг освен мен Embarassed
Виж целия пост
# 6
писах  Peace
Виж целия пост
# 7

Видях, Джъмп Hug Много благодаря, дано и Ая да се включи тези дни и въобще кой с каквото се сети Praynig

Имайте предвид, че всички предложения ще бъдат използвани от СНБМ в дискусиите с институциите и ще ни помогнете доста ако се включите по темата Peace

Креми, благодаря ти, че закова темата  bouquet Честно казано ме беше страх да не ме санкционираш и много се изненадах, като видях къде е Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Popitai kakwo prawiat rabotodatelite, koito ne mogat da si izteglat mai4inskite,a na wsi4koto otgore prodaljawat prez celiat tozi period da plastat palen razmer na osigurowkite!!!Niamam s kogo da naprawia procedurata s t.n. "prokurist",koito da me razpiswa nawsiakade!!!
Виж целия пост
# 9
И аз се записах. Дано някой прочете това Confused.
Виж целия пост
# 10
И аз се записах. Дано някой прочете това Confused.

Със сигурност ще бъде прочетено Peace Радвам се, че пораздвижихме нещата, да се види че има интерес Wink
Виж целия пост
# 11
сега разбрах, че в бг майчинството за близнаци не се води двоен трудов стаж  #Cussing out доколкото знам в германия се води двойно, за австрия не знам. според мен е логично да е двойно, майките с 2 деца излизат 2 пъти в майчинство, което си е двоен трудов стаж  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Мишленце, аз съвсем съм изпуснала, че е закована тая тема и чак сега виждам отговорите ти  Embarassed. Късно ли е да се включа сега?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Здравейте!
Ние вече се оттървахме от безумно тежката количка. Нямаше асансьор, в който мога да вляза, нямаше автобус, който мога да ползвам, по-голяма част от наклоните за колички са разчетени за единична количка. Няма да изреждам повече, защото всички си ги знаете тези неща. Обаче най-прекрасната тежест е тази на двете "кенгуро", които по специална система закрепвах докато триото готвехме. Поздрави на всички Калина
Виж целия пост
# 14
дано да се променят някои неща, явно е доста трудно да се гледат близнаци...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия