Формула за новородено?

  • 3 936
  • 25
Моля ви да ми препоръчате каква формула да купя за моя Алекс. В родилният дом хранеха бебетата с Фризолак. Но незнам дали е най-доброто. Моля ви посъветвайте ме!  Налага ми се да излизам през седмицата за по продължително време и баща му ще го храни  Wink
Виж целия пост
# 1
Ние в болницата също бяхме на Фризолак, но след това педиатърката ни изписа Нутрилон и от тогава сме на такова. Говори с твоя педиатър, той ще те посъветва най-добре.
Виж целия пост
# 2
Prepora4vam ti Aptamil-17,50lv.-900gr.,az hranq i dosega moq mal4o s nego mnogo e dobro!!!Frizolak-a zapi4a decata(do kolkoto znam)
NAN sasto e dobro,mnogo moi poznati sa dovolni ot nego-7,50lv.-450gr
Uspeh Simple Smile
Виж целия пост
# 3
При нас в болницата ги хранеха с Nutrilon, а педиатърката която ни изписа каза да взема такава или Aptamil. И двете съм ги пробвала и двете ги харесва нашата бебка. Nutrilonа се приготвя по-лесно и по-лесно се разтваря.
Виж целия пост
# 4
Aптамил,Омнео,Нутрилон
Виж целия пост
# 5
А можете ли да ми кажете цената на Nutrilon?
Виж целия пост
# 6
От 6.30 лв -7 лв зависи от къде ще го купиш
Виж целия пост
# 7
Ние сме на Аптамил и се харесва. Но-най добре питайте педиатъра си!
Виж целия пост
# 8
Като се наложи да давам адаптирано мляко педиатърката ми каза да си избера Аптамил,Милумил и Нан.аз избрах Милумила и съм много доволна Йоан го хареса,въпреки че го дават за деца които бавно наддават кг.(той нямаше такъв проблем) и не е качил над нормата(е може би малко Wink )
Виж целия пост
# 9
Aptamil 1 послед 2 ,3.
в Метро 15лв с ДДС беше преди около 2 години.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: 11bobi11
А можете ли да ми кажете цената на Nutrilon?


Купувам го от Метро - 6.13 лв. за 400 гр.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: anezinis
.......NAN-7,50lv.-450gr
Uspeh Simple Smile


Скъпичко ми се струва, аз по-евтино го купувах, около 6.50 лв. Thinking
Виж целия пост
# 12
Цитат на: nikol78
Цитат на: anezinis
.......NAN-7,50lv.-450gr
Uspeh Simple Smile


Скъпичко ми се струва, аз по-евтино го купувах, около 6.50 лв. Thinking


Нан 1 е 6.41 лв. в метро и 6.30 лв. във фирмения им магазин на бул. Европа
Виж целия пост
# 13
ние бяхме на Милумил,обаче и моя позната лекарка ми каза ,че е по-мазно и минахме на Аптамил.И двете бебчо си ги пие,особено Милумила е с лек аромат на ванилия
По принцип  педиатърката трябва ти каже какво мляко да вземеш,но и аз направих моя избор благодарение на майките от форума
Виж целия пост
# 14
А някой знае ли фирмен магазин на Милупа?
Ние сме на Аптамил и аз го купувам от кварталната аптека за 19.50 / 900 гр. И тъй като вече хапваме повече не е зле да купувам няколко пакета наведнъж ако цената е по-ниска.
А иначе млякото е супер, детето много добре расте от него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия