Внимавайте с пресните салати

  • 640
  • 3
Ами това е.Целта ми не е да плюя магазина,от който съм ги купила,а да ви спестя състоянието,в което се намирам-ни жива,ни умряла,в полусвяст,прескачаща от стола пред компа до леглото и притичваща до банята Confused
Явно нитратите са им в норма,защото на половинката му няма нищо,а аз се съдрах да повръщам (за разлика от него ядох мнооого салата).Преди години ми се случи същото и се бях зарекла повече да не купувам салати и марули извън сезона-е,спазих си обещанието...до вчера ooooh!
Така че-умната с количеството,не правете като мен Blush
Виж целия пост
# 1
ох милата Confused,бързо възтановяване,а относно салатите съм предпазлива и аз!
Виж целия пост
# 2
Защо да не е сезона на салатите   Rolling Eyes
Свекъра и свекървата гледат в двора си салта и от една седмица вече продават.Даже ще ни пратят и ние да хапнем домашно производство  Laughing
Лошото е,че по магазините и пазарите няма гаранции от къде идва салатата и какво садържа  Tired
А ти се оправяй бързо и дано да не попадаш повече на лоша стока.
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Е, друго си е домашното производство, а съвсем друго това което продават на магазина, нищо не е сигурно...Аз много рядко купувам зелена салата извън сезона...
Иначе подобна неприятна случка ми се случи миналата година ,но със пресни гъби ,които бях купила от една от големите вериги магазини в София, обринах се като от шарка цялата на червени петна и повръщах, явно са били с изтекъл срок, ....на мъжа ми нищо му нямаше,ама той яде по-малко....и въпреки, че никога не ми се беше случвало такова нещо, оттогава много внимавам.....,което особено е извън сезона - салати, краставици, домати и т.н
Дано по-бързо се оправиш   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия