Натика си хартия в устата...

  • 1 153
  • 20
Дребен набарал някакво листче от тези квадратните и си го натъпкал в устата. Успях да извадя нещо, но не знам дали е цялото, защото беше доста разкашкано вече  ooooh! Да го карам да повръща или да му дам вода, или какво???  Sad
Виж целия пост
# 1
Ох, мила, Бояна в събота цяла шепа пръст от една саксия изяде  newsm78
Виж целия пост
# 2
Нищо какъв е проблема!?Дай му водичка,ако му е заседнало на гърленцето и нищо друго.Ще го изхвърли чрез акото WinkНе се притеснявай HugМоят много обича да си играе със захарчета като му дам и го виж често ги яде с хартийката.Нищо му няма newsm78
Виж целия пост
# 3
Няма страшно!
Виж целия пост
# 4
Благодаря   Hug Ясно ми беше, че не е страшно, но все пак се замислих как да постъпя. И докато се чудя, то детето заспа    Joy
Виж целия пост
# 5
Ами бъркаш страничко с малкото пръстче и каквото успееш да извадиш вадиш, каквото не успееш ще си го намериш в памперса  Joy
Виж целия пост
# 6
....... И докато се чудя, то детето заспа    Joy
Ми заситило се е детето и заспало.

Не е добре,но не е страшно.
Виж целия пост
# 7
Няма страшно!Детенце е поело малко целулоза.
Виж целия пост
# 8
И при нас се случи няколко пъти ... деца - всичко в устата слагат ...
 Wink
Виж целия пост
# 9
Моника колко пъти си е хапвала хартия...... Sick
Виж целия пост
# 10
Ако диша нормално, значи я е преглътнал и ще я намериш скоро в памперса. АКо забележиш някакви промени в дишането отивайте в болница
Виж целия пост
# 11
Моето дете пък е спец по мушене на хартия в носа.Днес за пореден път,незнам вече кой щото се случва почти през ден,си играх 1 час да и вадя от носа топченца хартия.една минута да я оставя сама и първото нещо ,което ще направи е да си мушне нещо в носа. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Чекайте го на изхода...  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Оооо, моята редовно яде хартия, ама все я хващам като е на привършване. Проблем до сега не сме имали ( освен този дето веднъж докато пазарувах ми беше буквално изяла целия списък  Mr. Green, видях само останките), няма страшно.
Виж целия пост
# 14
Няма нищо страшно, малко целулоза няма да му се отрази зле Mr. Green. Сега сериозно, знам, че си притеснена, но няма за какво. Моята голяма дъщеря до ден днешен обожава да си хапва захарчетата, дето ги раздават в кафенетата с хартията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия