детски площадки в Княжево,Павлово,Обеля?

  • 973
  • 4
От скоро живеем в Княжево и нямам представа къде да водя сина ми да играе. За сега ходим в Южния парк, но ми е много далече и губим много време в път.   Има ли в близките квартали детски площадки с пясъчник и пързалки? Или бяха ми казали, че в Обеля имало някакъв детски център или парк,но не разбрах точно къде се намира?
Виж целия пост
# 1
В Княжево на минералната вода (ресторант Македония) има детска площадка.
Виж целия пост
# 2
И мен ме интересува същото. Още сме малки за пясъчник и пързалки (на 4,5 месеца) и засега само обикаляме с количката по 2-3 часа из квартала, но за лятото това няма да ни върши работа. Ние живеем в Карпузица - тази част на Княжево, която е преди Горна Баня и наоколо няма нито една градинка. Веднъж и аз водих дъщеря си в Южния парк, но количката ми е тежка, трудно се сгъва, а колата малка двувратка и направо грохнах. Ще следя темата, може пък да се вкючи някоя мама с повече инфо по въпроса.
Виж целия пост
# 3
Как пък вместо Овча купел съм писала Обеля Rolling Eyes.Ние ходим и до една площадка с пързалки в Лагера, както и на Била в Лагера, но това все с колата. А аз съм със две - бебе на 4м. и детенце на 2г. и 8м. и с гледачка и просто не е за разправяне.  ooooh! Много ми се ще сега като се стопли времето да намерим някое по-приемливо място за излизане.
Виж целия пост
# 4
v ovcha kupel detskiyt centar se kazva "djunglata"namira se na poslednata spirka na reis11,60 i 102,ako ste s kola -tochno pod omv na okolovrastnoto.izvinyvam se za latinicata
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия