Има ли майчета от Лагера?

  • 2 329
  • 24
Здравейте, аз живея в Лагера, има ли и други майчета от квартала? Laughing
Виж целия пост
# 1
Анна, аз съм в Лагера и съм мама в проект - чааак октомври. На кръстовището на Гешов и Борис съм ориентировъчно.
Виж целия пост
# 2
Аз съм по към Красно село, на Баба Илийца
Виж целия пост
# 3
Ето ме! И аз след 3 седмици ще съм на Баба Илийца. Засега съм отсреща, в Хиподрума.  Laughing
А други мами от Лагера няма ли?
Аз като гледам всички градинки са пълни, а градинките са многоооо ...  Wink
Виж целия пост
# 4
Ами май не четат много тук. Къде ги видя толкова градинки? Аз вече направо се чудя къде да водя децата, има само една по-голяма градинка и тя е постоянно пълна.
Виж целия пост
# 5
И аз и аз съм на Баба Илийца Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ами май не четат много тук. Къде ги видя толкова градинки? Аз вече направо се чудя къде да водя децата, има само една по-голяма градинка и тя е постоянно пълна.
Ами не знам ти къде точно живееш, но спалните ми гледат към една градинка, кухнята и трапезарията към втора, а банята - към трета.
Виж целия пост
# 7
Упс, сега видях, че си към Красно село. Да, градинките са повече по-надолу, около детската градина.
Виж целия пост
# 8
Упс, сега видях, че си към Красно село. Да, градинките са повече по-надолу, около детската градина.
Под градинки имаш предвдид междублоковите площадки ли?
Виж целия пост
# 9
Хоп на колна и аз съм от ЛАГЕРА,живея в бл 35 той един висок на 13 етажа,за ориентир се намира до централната сграда ТОТО.
Иначе с малкият змейко ходя в голямата градинка на ГУСАВЕ ИЛИ НА РИТУАЛНАТА ЗАЛА В "ХИПОДРУМА"И В ОКЛОНИТЕ ГРАДИНКИ ОКЛО НАШИЯТ БЛОК newsm03
Виж целия пост
# 10
Тъкмо открих майки от Лагера и установих, че не си водите темичката Sad....
Виж целия пост
# 11
Ами ей ма на мен!  Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Здравей, Ноеми.

Градинката до ГУСВ в пълна с бебоци и майки, а във форума ги няма Sad.

Ти къде в Лагера си, аз съм зад градининката на ГУСВ - бл.33...
Виж целия пост
# 13
ehooop zdraveite i ot mene :hug:nqmam balgarski taka 4e 6te me izvinite 4e pio6a taka.az sa6to akto tetka sam v 35bl.moje da se vidim ako iska6?az asm na 7 etaj.sega vidqh 4e ima i tema za mam4eta ot lagera-super :Diskate li da napravim edna sre6ta?az sa6to hodq v gradinkata do guseveto.aide barzo pi6ete. Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 14
Айде в кюпа  Laughing Laughing
НИе също доста често се подвизаваме на ГУСВ,иначе сме на "Баба Илийца"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия