Какво бихте препоръчали за премахване на сенки под очите?

  • 2 603
  • 9
Здравейте, момичета.   bouquet
Искам да ви попитам знаете някаква хитринка, която помага за заличаване на сенките под очите?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Да не се пуши, да не се яде много солено, да имаш поне 8 часа сън, да ги щадиш от прекалено четене и взиране, а отделно и като допълнително - студен чай от лайка в пакетче върху очите, има специални кремове за сенки и торбички  Peace
Виж целия пост
# 2
Някой крем според мен.Нивеа имат специално за кръгове под очите.И аз съм чувала за пакетчета чай,престоели в хладилника преди това.Обаче черния чай се препоръчва.И когато се гримираш си слагай коректор под ФДТ.Сега се сетих че Виши пуснах нещо за сенките под очите-ОЛИГо.....не се сещам.Ще потърся.
Виж целия пост
# 3
Почивка му е майката Peace, и коректори за сенки
Виж целия пост
# 4
За Нивеа по-добре забрави. Изключително посредствена козметика  Stop
Виж целия пост
# 5
Пакечета от липов чай или лайка успокояват очите.Като си направиш чай и извадиш съответно пакечетата от водата ги слагаш докато са топли на очите,лягаш пускаш приятна музика и така 10-15 мин.
Виж целия пост
# 6
Пакетчетата чай наистина освежават страхотно!
Що се отнася до козметиката - аз слагам коректора на Джордани Голд от Орифлейм. Много ми харесва, защото много естествено прикрива сенките, и не е плътен и тежък като истински фон дьо тен /аз защото не си падам по фон дьо тени/  Peace
Виж целия пост
# 7
Да не се пуши, да не се яде много солено, да имаш поне 8 часа сън, да ги щадиш от прекалено четене и взиране, а отделно и като допълнително - студен чай от лайка в пакетче върху очите, има специални кремове за сенки и торбички  Peace
Peace Сънят е най-важното нещо.Дори повече от 8 часа трябва да се спи.
Виж целия пост
# 8
 И аз ще следя темата! Ако някой има резултат от някакъв крем, нека сподели!
 Аз лично, колкото и да съм си отпочинала, пак имам сенки, не по- малко, от когато не съм спала цяла нощ.
ПП. Не пия и не пуша.
Виж целия пост
# 9
Ха, значи на този етап това с почивката няма как да стане с това кърмене по нощите. Но аз по начало си имам сенки, още като бях дете. Мислех, че се дължи на това че бях много злояда и слаба, но ето сега напълнях и сенките си останаха. Явно ще ги боря с повечко баластра  Mr. Green, ако чая няма ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия