От четири месеца нямам цикъл - нормално ли е?

  • 2 508
  • 23
Здравейте,
Бебка е на 3,5м., а аз още нямам менструален цикъл. Кърмя и искрено се надявам да се дължи на този факт. Моля, споделете при вас как е? След като спра да кърмя ли ще ми се възстанови цикъла или кога?
Виж целия пост
# 1
при всеки е различно.
Аз знам,че докато се възстанови овулационния процес цикъл нЕма newsm78Това обаче не значи да не се пазиш Sunglasses
аз все още нямам,но има жени ,които въпреки кърменето си имат цикъл от 2ри-3ти месец.
дано си като мен и приятно кърмене  bouquet
Виж целия пост
# 2
На мен ми дойде на 8 месец след раждането, кърмя още, но и сега не ми е редовен. Дойде ми ноември, после януари а сега ще видим. Надявам се да е чак есента newsm47 smile3508
При всеки е различно.
Виж целия пост
# 3
и при мен няма нищо цветно все още
Виж целия пост
# 4
на  мен  ми доиде  чак  когато  малката  стана  на  6м  и от  тогава  ми  идва  нормално  точно  на датата, а  ние  все  още  се  кърмим, но  при  всеки  е  различно
Виж целия пост
# 5
И аз още нямам и мисля, че така е добре, защото нямам нервни дни Wink
Ще видя кога ще дойде, но знам, че не трябва да се притеснявам кога ще е.
Виж целия пост
# 6
Още нямам  Mr. Green Не се и натискам  Sunglasses
Виж целия пост
# 7
Не само при всеки е различно , но май и при всяка бременност е така.
С малкия ми син още нямам цикъл / за което много се радвам / , а с големия менструацията ми се възобнови около 2-3 месец след раждането, въпреки че и тогава кърмех.
Виж целия пост
# 8
И аз още нямам цикъл  Wink
Не се притеснявай, и ти си от късметлийките  Hug
Виж целия пост
# 9
Моя бебок е на 5 месеца и аз кърмя, но нямам цикъл.
Виж целия пост
# 10
При мен дойде след 1г и 3м. Дет' се вика "Дай, Боже, всекиму!"
Още кърмя
Виж целия пост
# 11
Нормално е...но ако имаш съмнения,че може да има и друга причина-иди на лекар...иначе при мен и двата пъти ми се възобнови цикъла след 6тия месец........
Виж целия пост
# 12
ЗДРАСТИ НЕ СЕ КОСИ Laughing МОЯ СИН Е НА СЕДМ МЕСЕЦА И НА МЕН СЕГА МИ ДОЙДЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ, КЪРМИХ ГО И ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ГО КЪРМЯ, НЕЗНАМ ОЩЕ КОЛКО, КОЛКОТО ИМА РАЗБИРА СЕ, НО ПРИ ВСЕКИ Е РАЗЛИЧНО...
Виж целия пост
# 13
Цикълът ми дойде месец след като родих.
Кърмих 8 месеца и през това време ми  беше нередовен.
Налагаше ми да си правя тестове от време на време... Wink
Виж целия пост
# 14
И аз нямам още такива работи, ама не ми и трябва Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия