бебешка закуска???

  • 1 825
  • 8
Здравейте!
Ние сме на почти 8 месеца. До сега съм въвела две хранения - на обяд пюре и следобяд - каша. Вече ми се иска да въведа и още едно хранене сутрин (освен разбира се кърменията) и се чудех какво е подходящо за закуска на възрастта, която сме. Много ще съм ви благодарна за идеи и рецепти. Вие какво правите за закуска?
Виж целия пост
# 1
Синът ми откакто е станал на 10 месеца закуската му е една-АМ с 2млечни бисквити.Какво ли не опитах не иска друго.
Според мен вашата закуска може да бъде-попарка с чай,с АМ,грис с АМ,а може и като нашата,само че с повечко бисквити,за да е на кашичка и да се дава с лъжичка.
Виж целия пост
# 2
ами... аз май пропуснах да спомена, че още не съм въвела глутен и ще поизчакам с него още мъничко, не съм въвела и сирена, извари и т.н. млечни. иначе АМ е опитвала и нямаме някаква алергична реакция, но не е ли рано за млечни?
Виж целия пост
# 3
Най-добре си кърми бебчето,няма по-добра храна за него.
Виж целия пост
# 4
и аз не съм въвела глутен и за закуска и правя царевичен грис с сирене и малко масло +АМ и меритрлна.На Дарена много и харесва.В царевицата няма глутен
Виж целия пост
# 5
добре звучи, а как се прави царевичен грис?
Виж целия пост
# 6
Има царевична каша на Фризо - и млечна с АМ, и безмлечна
Виж целия пост
# 7
Освен царевичен грис, мисля че и в просото няма глутен, а овесените ядки ги водят с ниско съдържание на глутен, а ако си давала овесена вода за запек - давай смело! Елдата също е без глутен!
Т.е. давам зърнени домашно варени закуски, подправени само със сирене обезсолено или извара и масло. Но за вас - според възрастта! Peace
Виж целия пост
# 8
Ние закусваме попара.  А понякога плодово пюре с 4 бисквити "Чичи бебе". Попарата приготвяме с две филийки бебешки сухар, 2 чаени лъжици настъргано сирене, масло и чай - Успокоителния на Хип - 100 гр. - всичко това се пасира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия