Бебешки колички

  • 3 006
  • 41
Знае ли някой дали в България се произвеждат бебешки колички?
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам-не.Доста съм ходила по дет.магазини,разглеждала съм колички,колелета,столчета/за кола и за хранене/и т.н.,но не съм виждала на бълг.производител.
  Като се замисля,какво толкова сложно има в производството на бебешки возила и аксесоари,че нито един предприемчив бълг.производител не се е сетил да почне такъв бизнес?!Или има спънки...
Виж целия пост
# 2
Абе, той се е сетил, ама ще мине време. WinkЗа сега само проучваме.
Виж целия пост
# 3
Произвеждат се! На сестра ми количката е българска, но трябва да я питам каква е марката. А видяхте ли новата ексцентрична количка на български дизайнер? Тук си я произвеждат. Изглежда доста добре, но странното е, че отзад, зад задните гуми има нещо като скейборд. Както си буташ количката, можеш и ти да се возиш. Laughing
Виж целия пост
# 4
Произвеждат се! На сестра ми количката е българска, но трябва да я питам каква е марката. А видяхте ли новата ексцентрична количка на български дизайнер? Тук си я произвеждат. Изглежда доста добре, но странното е, че отзад, зад задните гуми има нещо като скейборд. Както си буташ количката, можеш и ти да се возиш. Laughing

Дай да я видим де
Виж целия пост
# 5
И аз това казвам-дай да я видим тази интересната количка.Сега ни възбуди любопитството!Давай снимки насам!Този скейтборд/условно казано/ издържа ли мами, понапращяли с килограмчетата си?! И тази, на сестра ти количката ,каква е,прилича ли на моделите на някои от известните вече фирми,колко струва,откъде я взехте?Хайде,сега разказвай,моля!
Виж целия пост
# 6
Произвеждат се! На сестра ми количката е българска, но трябва да я питам каква е марката. А видяхте ли новата ексцентрична количка на български дизайнер? Тук си я произвеждат. Изглежда доста добре, но странното е, че отзад, зад задните гуми има нещо като скейборд. Както си буташ количката, можеш и ти да се возиш. Laughing
Az съм виждала такава платформа на колички в Испания. Тя е за по-голямо дете.
Виж целия пост
# 7
И на мен ми стана интересно. моля те пусни снимки да я видиме тази количка с платворма.
Виж целия пост
# 8
Едно време съм чувала,че имало 2 цвята бълг.количти и това Е!Дайте да видим сега какво са сътворили.Аз като гледам тези по улиците ,с които разхождат бебетата все китайски боклуци ми се виждат,рядко нещо да ти грабне окото.
Виж целия пост
# 9
ами толкова много колички има и все хубави защо му е на българина да се открива колелото
съгласете се че фирми като джордани чико инглезина а може би и още други и мат години години история зад гърба си
Виж целия пост
# 10
Количките Мони не бяха ли български?  newsm78
Виж целия пост
# 11
ами толкова много колички има и все хубави защо му е на българина да се открива колелото
съгласете се че фирми като джордани чико инглезина а може би и още други и мат години години история зад гърба си
Мама Веси Stop,недей така,за всеки има място под слънцето.И за всяка стока си има купувач,т.е.целева потребителска група ще се намери и за бълг.производство колички.Аз бих купила бълг.количка за детето си,стига да е удобна,многофункционална,красива и по-евтина от другите/вносните/.Но дори и да не е по-евтина,но да отговаря на изискванията ми,пак ще я купя!
Виж целия пост
# 12
И аз бих предпочела българска качествена количка пред вносна  Peace

Мони е фирма-вносител, не производител. Те внасят китайски стоки и им слагат тяхната марка.
Виж целия пост
# 13
не ги зная тези колички Мони,на пазара вярно че има многообразие, ама моля ви вижте и цените(на качествените)под 1000лв.няма.Аз лично си реших въпроса и ще ми донесат количката от САЩ,не защото е по-близко и ми е по-лесно,но там количка със стол за кола е 150-200$-те какво по-бедни ли са от нас?
Виж целия пост
# 14
Имам количка на Мони-модел Симона-китайска е.Бебо е на 3 месеца-засега е добре,но е малко тежичка май,иначе цените им са добри на Мони.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия