Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

  • 20 646
  • 288
Ахлан Уасахлан или Добре Дошли в новата тема.  bouquet

Сега ако може help please за линкове към предишни теми. Wink


Виж целия пост
# 1
Иначе съм бърза и отзивчива, сложих линк в старата тема, към тази, а ето ги и

Старите теми:
някоя мама в арабска страна
Живот и ежедневие в арабските страни
Мами в арабски страни!
Мами в арабските страни-3
Мами в арабските страни-4
Мами в арабските страни-5
Мами в арабски страни-6
Мами в арабски страни-7
Мами в арабски страни-8
Мами в арабски страни-9
Мами в арабски страни-10
Слънчеви мами в арабски страни-11
Слън4еви мами в арабски страни-12
Най-слънчевите мами в арабските страни-13
Най-слънчевите мами- в арабските страни-14
Най-слънчевите мами в арабските страни -15
Най-слънчевите мами в арабските страни - 16
Виж целия пост
# 2
Кате,ти си супер,направо ги поствай,още сме в началото. Heart Eyes Не е сигурно,че пак ще се оправя като ми ги изпратиш. Wink
Виж целия пост
# 3
Ех Ноичка супер е новата темичка, а името е МУМТАЗ!!!Супер както казват по горещите страни!
Честита нова темичка и нея да изпишем бързо, и нови бременни мами да имаме!
Ох на мен еднаприятелками беше на гости бременна в 5ти месец, и иска да се допита, за товаонова, как ми е хубаво като и гледам коремчето!
И като разгледах какъв е бил малък сами, като мишленце беше!
Много целувки на всички бебоци и пораснали госпожици и малки малчугани!
Виж целия пост
# 4
привет,  мами и деца!нова теми4ка гледам! ноя е напреднала с материала!браво!май ще има някой пак късмет4е за бебе ,аааааааа както казва кремито!катето, люба, друг ли?от нас лека!
Виж целия пост
# 5
zdraveite na vsi4ki,imam edim vapros v perioda v koito progovoriha golemite mi da6teri jiveehme u svekarvata i te zapo4naha i na 2 ezika,a sega s malkata jiveem otdelno tia e na 1g.i 4 meseca govori okolo 20 dumi na balgarski i ni6to na arabski.razbira kogato ba6ta i i govori no ako drug zagovori po arabski ne reagira po nikakav na4in,a tova mi e problem za6toto ne moga da ia ostavia pri svekarvata.ako niakoi e minal prez podoben problem i znae kak da se re6i molia da spodeli
Виж целия пост
# 6
zdraveite na vsi4ki,imam edim vapros v perioda v koito progovoriha golemite mi da6teri jiveehme u svekarvata i te zapo4naha i na 2 ezika,a sega s malkata jiveem otdelno tia e na 1g.i 4 meseca govori okolo 20 dumi na balgarski i ni6to na arabski.razbira kogato ba6ta i i govori no ako drug zagovori po arabski ne reagira po nikakav na4in,a tova mi e problem za6toto ne moga da ia ostavia pri svekarvata.ako niakoi e minal prez podoben problem i znae kak da se re6i molia da spodeli

арабския всеки си го говори в днешно време с акцент и може би е свикнала само с този на баща й.
не се отчайвай. нека мъжа ти продължава да й говори само на арабски и ще го проговори. верно е че средата оказва влияние. по сина ми съдя, че като е по-често у баба си и научава много думи. при нас лошото е че мъжа ми е зает и са заедно може би 4-5 часа в най -добрия случай. но гена си е ген. последно в петък научи да казва "таали" с такова дълбоко типично местно произношение, че и баща му остана опулен.

Зайед напредва с ходенето до 00, но за сега повече си харесва наща. давам му една чистачка за прозорци и пускам малко вода на пода Laughing  иначе няма седене....

мойта най-голяма мечта -да си имамем собствена къща- е на път да се осъществи Praynig до 3 месеца почваме да строим. влюбих се във фасадата на една френски тип и от там за 1 час от мерак й направих скиците- вътрешни и външни. мъжа ми се ошашка hahaha
добре, че учихме чертане едно време Laughing
скоро ще ходим при архитект да оформи всичко.

сигурно за вътрешната работа ще викаме познат от БГ , че тук са обирджии. да му платим разходите и работата ще е по-евтино.

оф, дайте идея за безсъние. обикновено си лягам късно, но сега е направо трагедия. нито мляко, нито броене на овце помага.....
лека от мен!
Виж целия пост
# 7
Здравейте мамчета,да се разпиша в новата тема,която е с много екзотично заглавие.....Нойче Peace
Мимиииииии,честито за новия дом.Нека всичко върви по вода и да го постоите бързо и безпроблемно Hugи с много детски смях да го огласите Heart Eyes
Ние празнувахме днес,т.е. вече вчера и сега тъкмо качих снимките от Рождения ден http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1753&AlbumId=86503
Половината гости се изпоразболяха  и не дойдоха,но беше много весело и най-вече за малчуганите,което е най-важно разбира се Hug
Сега отивам да спинкам,че съм скапана,утре пак ме чака бойното поле.
Лека нощ от нас Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Добро утро мами  Laughing

Нои4ка имаш 6 за заглавието,много оригинално  Hug В4ера беше и първата на разходка на бебето Laughing водихме го в парка,за малко да се изпотрепят децата за него Mr. Green

dtti не се притесняваи тя е още малка.На 1г 4 м 20 думи не са никак малко.Малкият в момента говори и на трите езика по няколко думи4ки(копира от сестра си).Каката ве4е разделя 2-та езика.На баща си изцяло на арабски,а на мен на Бг.и за мое у4удване на англииски.Цветовете,да прои до 10 и цели изре4ения и това при условие,4е ние не и говорим англииски(от градинката)И при нея имаше един период в които отказваше да говори на непознати.Сега говори,но определено когато и е на кеф Laughing

Лорекса да ти е жива и здрава красавицата.Добре са се позабавлявали децата.Вие двете сте си като сестри4ки машала Simple Smile

Любе в сряда ще доидем в мола.с още 2 девоики,4е после ще се 4ерпим за св.Валентин Laughing

Вие празнувате ли този празник?Какъв подарък сте приготвили на половинката?
Аз още не съм решила,а няма време Confused

приятен ден   bouquet


Виж целия пост
# 9
Добро и от мен.. след малко отивам на работа и там ще разгледам снимките на орекса. В първия сипост поставих старите теми /това е за Ноичка/
Виж целия пост
# 10
Добро утро с димящо кафенце от мен  bouquet

Люба и Милена,искам и аааз. Simple SmileОще повече,че трябва да взема някои неща от там.Ей,никой не ми каза кога е концерта на Шакира Crossing Arms

dtti,наистина е постижение на тази възраст,не се притеснявай,ако живеете в такава среда няма начин да не го научи.Виж,ако не е така,малко съм скептична вече.Моите говорят на английски само,разбират български,по цял ден от раждането си го слушат от майка ми и мен,обаче отказват да го говорят.Дилън ми казва,че му било трудно и не можел да произнася думите Twisted EvilОт един месец ходи на френски два пъти седмично с голям кеф и вече казва повече думи отколкото на български. EmbarassedНе се предавам,но е плачевно да го питаш на български,а той да ти отговаря на инглиш.

Креми,мерси за комплиментите,но само аз си знам колко килца имам да свалям.Да ти ги върна за Сами,расте като гъбка и е много сладък на аватара ти.

Кате,обичам те Heart Eyes

Мария,дай повече подробности за къщата,къде,какво,кога,как LaughingНа мен ми е интересно да се сравни как се прави тук и в България,по-лесно ли е,би трябвало да е така,не знам.

Лорекса,страхотни кукли имаш,вие заедно с Милена,Ели и Марси ме карате да се размечтавам за едно малка панделка,че моята е вече в пубертета.,шегувам се,разбира се. LaughingМарси,обаче,някой да не вземе да почетвърти? Heart Eyes

Ели,къде си търговски талант шлифован? HugОбади ли им се,днес идва жената да чисти и аз съм под напрежение,защото вече нищо не помня от обясненията. Embarassed
Виж целия пост
# 11
Миме, честито за къщатааааа!!! Наистина страхотна новина е това!! Много детски смях да я оглася ,иншалла!!
Лорекса, прекрасен Празник! Аз от сега вече мисля как ще отпразнуваме първият РД на моето съкровище  Embarassed. При вас как беше?
Ноя, много ми харесва заглавието на темичката    bouquet
Моето мъжленце ще ми липсва много на св. валентин  Cry Не че толкова сме се съобразявали с този празник, но ни е бил още един повод за празнуване  Laughing

Лек ден за всички!  bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 12
Мерси за пожеланията! Да ми честитите като стане, сега е много рано Laughing  bouquet
Ноя , къщата е тук в Емирствата. мислим да викаме познат от БГ за довършителните работи вътре. то са само 4 бани  #Crazy много лъжат в материала тукашните и като се струпат 10 човека, дето нищо не правят.......

  Дадоха ни земя и безлихвен заем. След Университетски град в Шарджа. изглежда далече, но от там до Дубай е половин час по магистрала. сто пъти по-добре от сега в тоя отврат трафик. а и здраво се строи там. има вече всичко- училища, магазини... най-големия парк на Шарджа е на 10 мин. омръзна ми тоя шум и трафик тук Sick

Лорекса , да са ти живи и здрави куклите  bouquet все забравям да те питам. познаваш ли някой , който е собственик на подобни места за игра?

днес трябва да измисля нещо за празника. ние си го празнуваме.
Веси, Hug дано скоро се съберете. Praynig

лек ден и повече усмивки!






Виж целия пост
# 13
http://news.yahoo.com/s/ap/20070213/ap_on_re_us/utah_shooting;_y … ToyEUOhxcKzas0NUE Shocked

една от причините, заради която не ми се живее никъде другаде.

Виж целия пост
# 14
Добро утро и от нас!
Лорекса браво за празника, личи че сте си прекарали добре!
Много ми е хубаво като чувам как говорят 2та,3те езика децата!
Миме честито придобивка, и да я напълните къщататас много детски смях!
Аз незнам да почвам ли да говоря на Сами на английски или не!Ами татко му като го види и като му говори на английски тои нищо няма да разбира, или има още време за това!А Сами е такъв тарикатот сега, вече прави номера, ходи иблъска по вратата да ходим навън, ако не му обърна внимание идва дърпа ме и хленчи или направо пуска сълзите, като му кажа-какви са тези театри сега тои спира и гледа учудено, после почва да се смее и пак да ме дърпа!Еь опасен е, как ли ще ме върти по-нататък!
лек отмен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия