Болки в ставите при кърмачка

  • 852
  • 6
От близо 2 седмици имам страшни болки на кокалчетат на ръцете  Sick #Crazy .Чувството е че все едно пръста ми е изкълчен. Cry
Освен това ме болят и колената както и кръста.Бебо е изцяло на кърма без никакви добавки или дохранване.
Не пия никакви витамини в момента но вече се замислям дали да не си закупя . newsm78
Имали ли сте подобни проблеми?
Благодаря ви предварително. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравей!
И аз съм в това положение!
Колената ме болят,когато ставам с бебо след кърмене, малко гърбът ме наболява,а ръцете преди ми изтръпваха, но това беше когато прекаля с натоварването върху една точка /например главицата му дълго време/.
Питах личния си лекар, а той:"Вземай Биона - добавка за стави /хрущяли/, не влиза в кърмата"
Купих си,но прочетох на упътването, че не се препоръчва на кърмачки?! и не я пия.
От днес вземам мерки за калция - сусамен тахан. Дано ми помогне.
Иначе с Бионата се правело минимум курс от 3 месеца,после почивка и пак 3 месеца вземане.
Оф, дано после се оправи всичко, че горещо желая бебо да кърмя дълго!
Виж целия пост
# 2
И аз имах подобни проблеми веднага след раждането. След около 20-тина дни отшумяха. Не съм пила нищо, защото тогава все още имах кърма и нямаше как.
Виж целия пост
# 3
Мен също ме боляха колената при ставане и сядане, а по-късно и кръста почна да ме боли.
Виж целия пост
# 4
А някоя от вас не се ли замисля просто да отиде на ортопед?
Виж целия пост
# 5
Не мисля че ортопеда ще открие Америка и ще ни помогне кой знае колко явно е от кърменето и загубата на магнезий и калций.Поради този повод може би ще трябва по-скоро да пием някакви витамини.Аз за това пуснах темата за да разбера дали и друг има този проблем/както и предполагах/ и какви витамини взимате. Hug
Виж целия пост
# 6
Мен от три дни много ме боли рамото, но мисля че е от кърменето легнала. Иначе от няколко месеца пия витамини Пренатал, но често ги забравям, но пък хапвам много млечни продукти (Радинка никога не имала проблеми от това)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия