Какво мислите вие за исканията на таксиметровите шофьори

  • 553
  • 8
  Бях меко казано шокиран от исканията на таксиметровите шофьори, след трагичния инцидент с техния колега. По мое мнение тази група хора се изказа отново неподготвена. Но всеки си има право на мнение.
 П.П. Моето изразих по възможно най деликатния начин. Thinking
Виж целия пост
# 1
Както се каzва " Сухо дупе , риба не яде."
На който не му отърва да кара такси , да си търси друга работа.
Виж целия пост
# 2
Подкрепям, но и освирквам. Те не са много на ясно какво точно искат и определено не му беше момента тогава. А това, че са "бакшиши" си е факт, а не обида, защото някои така го приемат.Като искат да им е сигурно да си сложат по една решетка и да си решат проблема, а като искат бакшиш да се държат по-културно, а не да се оправдават, че нямат дребни или , че им е много близко еди кое си...
Виж целия пост
# 3
Определено не оцелиха момента, за исканията си.
Не подкрепям действията им.
Виж целия пост
# 4
 Ами искат си, хората.
 Явно са на принципа:"Поискай и ще ти се даде"
 Ако има кой. Защото знаем приказката за лудия и зелника.
 Но не приемам диктатът и нецивилизования начин, с които опитват да постигнат исканията си.
 Съчувствам на близките на убития шофьор, но не подкрепям исканията на шофьорите. И поведението им.
Виж целия пост
# 5
аз пък подкрепям. не виждам какво лошо има в това да искат полицията да ги защитава и да не ги рекетира. не виждам какво лошо има и в това, да искат да има контрол върху фалшивите таксита. и аз да давам луди пари за данъци, прегледи и прочее, за да съм изрядна, ще имам против някой просто ей така да ми краде от хляба , без да дава нито лев.
като клиент пък, бих искала като се кача в такси да не се чудя менте ли е или не, въпреки стикерите и да не трябва да вадя 20лв от централна гара до плиска. също бих искала да има по-строг контрол върху таксиметровите шофьори - не искам да ме вози някой, когото предната седмица са пуснали от затвора за изнасилване.
за обезопасяването на такситата не ми стана много ясно защо искат държавата да им го плаща. според мен е по-скоро част от необходимото обурудване, за да караш такси.
може да изглежда грозно, че са използвали убийството,за да представят подобни искания, но според мен е нормално при един спонтанен протест да се изродят нещата. крайно време е да започнем да искаме, не само да се оплакваме пред приятели и роднини.
Виж целия пост
# 6
От типа на " Сърби ме гръбчето, някой да дойде да ми го почеше. Ама аз всъщност не знам дали ме сърби, или боли, или просто не съм се къпал. Ще трябва да се допитам до колегите дали да се почеша или изкъпя и пак ще дойда да протестирам защо вече не е направено необходимото" - ето това е Wink Не знаят точно какво искат, но го искат. И знаят, че го искат, но се скръндзят да си го направят сами - паник бутони, решетки и т.н.
Виж целия пост
# 7
Не подкрепям.
Освирквам и псувам даже  Mr. Green.
Ама евала ,4е се организираха.
ЗаЩо ,оба4е,не се надигна така народа да протестира среЩу многобройните неразкрити убииства,среЩу топлофикация,среЩу постоянното поскъпване на вси4ко,среЩу явната корупция и некадърност на управляваЩите...ЗаЩо  #Cussing out #Cussing out
Трябва да се нау4им да негодуваме среЩу вси4ко,което засяга интересите ни.
БакШиШите и техните искания изобЩо не са на преден и неотложен план в момента  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Не подкрепям! Най малкото не беше това начинът
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия