Флирт на работното място

  • 2 157
  • 39
Какво мислите?  Flutter
Виж целия пост
# 1
Където си вадиш хляба ... знаеш поговорката.

Безобидно флиртуване понякога смазва работния процес, но афери на работното място според мен са груба грешка.
Виж целия пост
# 2
Трябва да се избягва при всички положения, защото едва ли ще остане само флирт...
Излишно усложняване на живота, особено ако участниците са женени.
Виж целия пост
# 3
Дуци го е казала много точно,аз мога да допълня,че втори път такава грешка няма да направя Stop!
Виж целия пост
# 4
Ако флирта няма хепи енд как ще се гледат двамата?
А и това ще им пречи на работата.
Виж целия пост
# 5
И аз съм на мнение, че не трябва да си го позволяваме, защото всеки ден сме на работното място и не може да остане просто мимолетен флирт... А това в никакъв случай не  е полезно за семейството.

Запитайте се, дали допускате флирт на мъжа ви с негови колежки и това отговаря на въпроса!
Виж целия пост
# 6
Не одобрявам подобен флирт.
Бях свидетел,на два подобни флирта.
Колкото и да бъдеха увещавани въпросните участници във флирта от мъжът ми да престанат,защото нещата няма да свършат добре,никой не го послуша.
Бяхме повече от сигурни,че докато връзката продължава ще върви и що годе работата,но скарат ли се един между друг,всичко ще се обърка.
стана така както си и мислехме.
Имаше скандал,между въпросните хора,работата,започна да куца,направо да си го кажа,че въобще не вървеше.
Един друг гледаха да се прецакат.
Естественно от цялата работа пострадахме ние,и загубените клиенти,заради неразбирателството на тези двама души.
Наложи се съпругът ми да ги уволни.
След година се повтори същата сцена,мъжът ми разбра и помоли въпросните хора да престанат,обещаха че ще го направят,но не се получи.Тоест криеха се от нас за да не разберем,че всичко продължава и то със нова сила,но колкото и да се прикрива човек,идва момент във който иска не иска сам се издава.
Бяха отново освободени от работа,преди да сме пострадали отново за втори път заради тях.
По-тгоре са го казали,много точно."Там където си изкарваш хляба не си вади........
Виж целия пост
# 7
Ако си млад, необвързан и имаш бръмбари в главата - добре е. Аз така хванах мъжа си навремето точно на работното място, бяхме на по 20 години и флиртовете където и да е си бяха ежедневие.

Ако вече си обвързан, според мен в никакъв случай не трябва да се оплиташ в афери на работа. Води почти задължително до големи бъркотии, които не си струват.
Виж целия пост
# 8
Ако не бях допуснала такъв флирт преди 3 години, сега нямаше да съм омъжена и бременна.  Laughing
Ама ако не се получи си е гадничко, признавам - ние имахме период, в който бяхме в обтегнати отношения и това влияе на работната атмосфера.
Но още преди да стигнат нещата до брак, той напусна и почна работа в друга фирма - така преценихме, че е най-добре. Peace
Виж целия пост
# 9
Като бях в 5-6 клас, /някъде там, де/ прочетох в една книга за сефте думата флирт.И като незнам какво означава ,питам вечерта родителите ми.Стори ми се някак си гадна думата, мръснишка. И баща ми без много да му мисли:'' Флирт, татко, е туй-онуй , без х_й.....'' Та, погледнато от тази позиция съм против....Но това не ми попречи години по-късно да флиртувам с настоящият ми съпруг/пръв и единствен засега/ докато работехме заедно.Но и двамата бяхме  необвързани с други партньори.И смятам, че дори и флиртуващите да не се карат, работата пак може да пострада.Но не е правило, че щом двама флиртуват, работата ще изостане или нещо от тоя сорт.Просто си е до манталитет ли, възпитание ли, нагласа ли и аз незнам.
Виж целия пост
# 10
Ако остане само флирт лошо няма освежава работната атмосфера.Аз обаче ще ви разкажа какво стана с двама мои колеги.
Въпросните двама си флиртуваха отдавна и бяха много близки. И двамата бяха женени с деца. Та тези двамцата консумираха флирта си по най глупавия начин след новогодишния банкет на предприятието. Мъжът на жената се е научил вие знаете колко "доброжелатели"има в България и сега е пуснал документи за развод. Сами може да си правим изводите какви последици ще има....
Виж целия пост
# 11
Мисля,че флирта не признава "място" и "време"..
Еле па "работно"..
Виж целия пост
# 12
'' Флирт, татко, е туй-онуй , без х_й.....''
Хохохо Joy
Това ми напълни душата.
Виж целия пост
# 13
Е, който го може го може т.е. малко хора умеят флирта само за спорта /без онуй/. Ама който го е страх от мечки - не ходи в гората.
Виж целия пост
# 14
Е, който го може го може т.е. малко хора умеят флирта само за спорта /без онуй/. Ама който го е страх от мечки - не ходи в гората.

Много правилно.
Аз лично си позволявам да си чеша езика с двама-трима колеги,но го правя защото съм сигурна че и те не го мислят насериозно.Просто като се съберем си подхвърляме закачки.За мен това е флирт другото си е свалка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия