Предложение за албум

  • 36 600
  • 121
Момичета и момчета Laughing
Понеже станахме много двойки и тройки с Тединцето имаме предложение да направим едно албумче на близнаците, тризнаците и техните родители. Идеята е албума да е качен на място, където само ние ще имаме достъп до него (с юзър и парола). Така снимките на децата ни ще са защитени, а членовете на близнашкото братство ще имаме възможност макар и виртуално да се запознаем Laughing
Очаквам предложенията ви за това как да бъде организиран албума

Бихме могли да го разделим на:
Близнаци - момченца
Близнаци момиченца
Смесени двойки
Тризнаци

Или категориите да са по годината на раждане на дечицата
 
А можем да направим албумче с името на всяка от вас и когато получите юзърите си всеки да качва в неговото ъгълче снимки на своите деца.

Надявам се идеята да ви допада. Очаквам въпроси и предложения, а в последствие и снимки на мейла или на лични Hug
Виж целия пост
# 1
твърдо за! Laughing
Виж целия пост
# 2
Браво  ,наистина страхотна идея  Hug Според мен най-добре ще е ако албума е подреден по година на раждане , но все пак вие имате последна дума  Wink  Надявам се идеята да бъде подкрепена от много майки и в скоро време стане факт.   bouquet
Виж целия пост
# 3
На мен ми харесва варианта, към името на всяка майка да се сложат снимки на децата й, защото вече сме доста с деца 1+2 или обратно. Пък има и с две двойки близнаци, доколкото си спомням.
Но и другите варианти, също ме устройват.
Важното е , че идеята е страхотна! Peace
Виж целия пост
# 4
Супер! Напълно подкрепям! newsm10
Виж целия пост
# 5
На мен ми харесва варианта, към името на всяка майка да се сложат снимки на децата й, защото вече сме доста с деца 1+2 или обратно.

Разбира се, че и снимките и на каките и батковците на близнаците ще ги добавим - все пак те са част от близнашкото семейство Laughing
Виж целия пост
# 6
Чудесна идея Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
 newsm10 .. за ..
Виж целия пост
# 8
super!!!браво много хубава идея !
Виж целия пост
# 9
И аз съм за! newsm10
Виж целия пост
# 10
категорично ЗА съм!
Виж целия пост
# 11
И на мен много ми харесва идеята и като че ли най-добре по години,но както решите.Отново поздравления за идеята.
Виж целия пост
# 12
Идеята е страхотна  Hug. Нищо, че моите още не са се родили, надявам се да станат факт живи и здрави до няколко седмици тогава с удоволствие бих се включила  Heart Eyes.

Според мен по юзър снимките би било най-удачно  Peace.
Виж целия пост
# 13
И ние сме ЗА!! По-ми харесва по години май  Grinning.
Виж целия пост
# 14
Момичета,
направила съм регистрация в www.ringo.com.
Очаквам да ми изпратите на лични или на е-мейла от профила снимки, ник и име (ваши и на децата). Ще изпратя юзера и паролата на всички, които поискат да се включат. Смятам да направя папки с годините на раждане на децата и вътре да ги качвам с никовете на мамите според това кога са родени близнаците им. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия