Какво да стъкмисам от хляб без сол

  • 1 291
  • 15
Много съм смотана значи ooooh! Днес като съм зареждала хлебопечката съм забравила да сложа сол Embarassed Embarassed Embarassed Съответно положението с хляба е трагично - пълен блудкаш Sick Иначе на вид е превъзходен както винаги, пухкав, мирише страхотно...жал ми е да го изхвърля Cry А и е от най-големите Twisted Evil
Какво мислите? Да се пробвам ли да го направя на нещо/на какво newsm78/ или да го мятам в кофата и да не се кося излишно Hug
Въртят ми се в главата някакви идеи за мързеливи пици, баници и т.н. неща с хляб, които могат да се залеят с по-соленичък сос и това евентуално да компенсира безсолните филии. Ама как точно става Thinking
Виж целия пост
# 1
Мързеливите пици стават много хубави, аз това бих направила. Баниците не ми допадат.
Виж целия пост
# 2
мързелива баница
Виж целия пост
# 3
ЕТо моето сладко предложение: Земелбаба или щрудел от стар хляб  bouquet
Виж целия пост
# 4
Мисля да заложа на щрудела, защото произведението ми и без това повече бие на козунак отколкото на хляб hahaha
Благодарско Hug
Виж целия пост
# 5
belinda, кажи после мнение за този щрудел, моля!
Виж целия пост
# 6
Имам една рецепта за суфле от стар хляб. Ако искаш да я препиша Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Обещах да се отчета за щруделчето Simple Smile
Хубавко стана, но за моя вкус му беше малко захарта. Ръсих на око, но според мен бях сложила около чаша захар на килограм хляб, литър мляко и половин кг. ябълки. Носи още доста Confused Иначе е много вкусно. Моето допълнение към рецептата е и захар, поръсена отгоре върху последния слой хляб - като се позапече хубавичко с маслото става мммм Crazy
Виж целия пост
# 8
belinda, радвам се, че ви е харесала тази стара чешка рецепта!  bouquet
Виж целия пост
# 9
belinda, радвам се, че ви е харесала тази стара чешка рецепта!  bouquet
Няма рецепта, която да си дала ти, тук или в друг форум, и която да не ми е харесала Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 10
Ще престанете ли да давате връзки към вашия форум бе, еее!!! Нито се отваря, нито искам да го отварям- хващам се на бас че това е "Готви с мен". #2gunfire Ми пишете си там, а като пишете тук, пишете и рецептите тук. Какви са тези скрити реклами на и без това най-смотания кулинарен форум? Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
xenia, що за невъзпитано и грубо държание?!?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Някой май отдавна не е бил сайдисван.
Виж целия пост
# 13
Момиче, не си добре, честно Laughing Не бива така рязко да си спираш хапчетата Naughty
Виж целия пост
# 14
Момиче, не си добре, честно Laughing Не бива така рязко да си спираш хапчетата Naughty

Еееее, това ми хареса......  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия