Цветни лещи

  • 2 861
  • 36
Има ли някой от вас цветни лещи и какви ? Страшно съм се запалила да си направя един подарък за рождения ден Grinning
Виж целия пост
# 1
Зелени на Bauch&Lomb.Супер са!
Виж целия пост
# 2
Цитат на: mona
Зелени на Bauch&Lomb.Супер са!
от къде се купуват и колко струват  Praynig ако не е тайна Praynig
Виж целия пост
# 3
mona,
момичета,

Има ли цветни лещи без диоптър? Сигурно звучи глупаво, но не знам. Бих искала да се видя с по-различни "очички" - може би зелено или синьо (моите са лешникови).
Виж целия пост
# 4
И аз, и аз....искам лещи, но някакси изтръпвам, че ще имам чужди тела в очите....боли ли?
колко струват и от къде?
Виж целия пост
# 5
Скоро една приятелка си купи цветни лещи,бяха около 70лв.но каза,4е по4ти във всяка оптика предлагат и цветни лещи Thinking
Виж целия пост
# 6
Едно време много се бях запалила да ставам зеленоока хубавица, даже бях ходила на преглед очен, но докторката ме посъветва да не слагам, защото при моето зрение без отклонения е грехота да нося чуждо тяло в очите си........и все пак много искам Confused
Виж целия пост
# 7
Уууу... казвайте къде са най-евтини и да отивам да ставам красива!
Виж целия пост
# 8
Момичета,само не ми се смейте...Преди една година си купих сини лещи и....не мога да ги смагам....досега нито веднъж не съм успяла....и ми стоят в разтвора,в шкафа... Embarassed
Виж целия пост
# 9
И аз , и аз ! Grinning
Като Ерика .. и като Петинка .... и като Ню !
Виж целия пост
# 10
Цитат на: SAYONARA
Момичета,само не ми се смейте...Преди една година си купих сини лещи и....не мога да ги смагам....досега нито веднъж не съм успяла....и ми стоят в разтвора,в шкафа... Embarassed


Какви и колко пари?Аз съм навитак на синички,но и аз мисля,че няма да мога да си ги сложа Embarassed
Виж целия пост
# 11
Хайде някой да каже цена деееееееееее - искам да сЪ напрАЯ след месец 30 годишна синеочкааааааа
Виж целия пост
# 12
Ами знам, че има и по- евтиницветни лещи без диоптър, но аз лично не смея да рискувам и когато си купих за пръв път си взех най- доброто, а това именно са ELEGANCE и са между 150 и 200 лв. едната. Скъпички са, но аз лично ги нося вече от 3 години, и повече може би, и нямам оплаквания (да чукам на дърво)-ходила съм на профилактични очни прегледи, защото съм голяма паника, ама за красотата съм готова и на мааалки рискове Stuck Out Tongue  Те са за срок от по една година, което оправдава цената им, а и са ръчно рисувани. Аз съм с много тъмни очи и въпреки това когато ги сложа ставам с бистро сини. Лещите са наистина невероятни.  Не навсякъде ги има обаче, а когато се поръчат има голяма вероятност да трябва да се чака за доставката им, поради височката цена.
Виж целия пост
# 13
Кажете по-нормална цена ей. Няма сега да даваме по 100 лв. за една леща, че да ни е синьо окото. Не мога да кажа на мъжа ми, дай ми 200 лв., че да ми станат сини очите. По ме устройва варианта да си взема от майчинството някой лев и да му изкарам акъла Shocked.
Чувала съм, че имало и по-евтини... Преди 2 години една моя позната си купи сини, някъде от ул. Леге и казваше, че били около 45 лв. Бяха много хубави и хич не личеше, че е с лещи.
Виж целия пост
# 14
Ами това, което може да се направи, е да се отиде в магазин на ЕвроОптик например и там да се попита за нещо добро и на разумна цена. Мисля, че Джонсън енд Джонсън имат нови лещи, които май са на по- сносни цени, но все пак винаги питайте дали няма шанс да ви направят проба, защото аз също съм пробвала и по- евтините и резултата е посредствен- от далеч някак разлика не се вижда особена при по- тъмните очи. Всеки е различен. Лошото е, че вече не навсякъде предлагат такива услуги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия