До момичетата раждали в Бургас при д-р Ризова

  • 1 589
  • 17
Пускам така темата защото ми трябва съвет и ще питам на право.
Предстои ми раждане при нея-секцио.Не знам обаче как да я питам колко пари да приготвя.Моля да споделите опита си как сте я питали тя как е реагирала абе изобщо такива неща.
На мен ми е адски неудобно да задавам такива въпроси но трябва.
Много ще съм благодарна ако ми помогнете.Предварително благодаря.  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не знам колко и е тарифата,но сестра ми ражда миналата година при нея и й дадоха 200лв. без да са говорили предварително.
Виж целия пост
# 2
Аз раждах при нея, но беше преди 6 години. Нямах уговорка,  тя се падна на смяна когато ме приеха. Пари не сме и давали, защото тя не си е искала.
Виж целия пост
# 3
здравей мама 21 роди ли вече при Ризова защото на мен ми предстои началота на май и финансовия въпрос е този които ми е трудно да поставя директно пред нея , макар че считам че си е в реда на нещата.
Виж целия пост
# 4
не съм родила още но съм страшно разочарована от тази жена и няма да родя при нея аткязях се.Може да е специалист но пред мен се показа не като такъм но аз вече се оплаках в черния списък за какво става въпрос.Друг ще прави секциото няма да е тя.
На теб ти желая успех и леко раждане Hug Hug
Виж целия пост
# 5
mama21 питай гамишев,много е свестен.за георгиев също съм чувала много добри отзиви.
Виж целия пост
# 6
Макар вече да няма значение, Ризова преди 3-4 години си я питах направо за цената. Казах й че много държа точно тя да не изражда, тя вика, че няма проблем. Аз питах колко ще ми струва. Тя каза 200 лева и си стиснахме ръцете Laughing
Виж целия пост
# 7
Миналата година раждах при нея и съм много доволна.Пари не съм давала,само почерпка и то от благодарност.
Виж целия пост
# 8
Когато раждах се падна тя на смяна.Аз раждах нормално.Видях я точно за 5мин.,спука ми водите и това беше.Не ми направи добро впечатление
Виж целия пост
# 9
Ризова забравете за нея не съм раждала предстои ми май месец но никога не  бих се оставила в ръцете и.
Виж целия пост
# 10
Да се изкажа и аз- не може с лека ръка да се каже забравете го този или онзи лекар, ами те в Бургас се броят на пръсти .......
Аз раждах с Ризова май 2006 год., изключително доволна съм, не се отдели от мен през цялото време, бях с епидурална за естествено раждане, което се проточи и тя не си тръгна, както са писали някъде из подобни теми момичета, напротив остана и ми даваше кураж и даже когато нещата тръгнаха към секцио не се предаде както се казва "без бой", опита според мен всичко което можеше и което не е опасно за мен или бебето, дори извика втори лекар да опита и тя и едва след това ме оперира за да извади бебето, ами за мен това е достатъчно за да и се отблагодаря финансово, за конкретна сума не бяхме се уговорили аз дадох по свое усмотрение.
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета!
Аз раждах при Ризова Април 2006 - много съм доволна - не се отдели от мен за секунда... Ако ми се наложи пак бих родила при нея. Раждах с епидурална. Акушерката също беше много внимателна. Имах 2 шева - изобщо не усетих - имах упойка.
Виж целия пост
# 12
Ризова забравете за нея не съм раждала предстои ми май месец но никога не  бих се оставила в ръцете и.

Не казвай голяма дума.Ако се падне на смяна и нямаш уговорка кво ще правиш???
Виж целия пост
# 13
Ризова забравете за нея не съм раждала предстои ми май месец но никога не  бих се оставила в ръцете и.

Не казвай голяма дума.Ако се падне на смяна и нямаш уговорка кво ще правиш???

Виж това.
И ще резбереш какво nuna е имала предвид.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10705.msg3513499#msg3513499

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121512.msg2423499#msg2423499

Виж целия пост
# 14
Здравейте и аз ще раждам при Ризова но за сума изобщо не стана въпрос По ме вълнува въпроса как става нормално раждане с епидурална упойка С ризова ли трябва да разговарям за това и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия