? за д-р Асенова - Правителствена б-ца

  • 2 289
  • 12
да ме извинявате, че пак пускам постинг за бившата Правителствена, настояща Лозенец, но скоро идва и моя ред - ходя (само 3 пъти съм ходила) при д-р Асенова, МОЛЯ КОЙТО ИМА НЯКАКВО ИНФО ЗА НЕЯ ДА СПОДЕЛИ!  не сме се оговаряли за никакви пари, аз повдигнах въпроса, но тя нищо не ми каза... не знам какво да очаквам...
Другото, което ме притеснява, че тя ми каза, че няма практика там за раждне (нормално) с епидурална упойка, както аз исках някой раждал ли е с епидурална упойка там??? имате ли познат анастизиолог?
Плс хелпвайте!!!
Виж целия пост
# 1
Аз като раждах казаха, че не слагат епидурални упойки, само диазепан, не знам защо. Асенова ме прие и изписа, просто така се уцели, не е участвала в раждането ми и нямам впечатления за нея.
Леко раждане!
Виж целия пост
# 2
не съм раждала при д-р Асенова, но дълго време ходих при нея на прегледи. Страхотна жена, обясняваше ми всичко за което питах, мила и любезна в сравнение с мъжете гинеколози там, за които нямам думи, просто съм отвратена от тях. Това са моите впечатления. Желая ти леко и спокойно раждане. Дано и други да се включат с инфо.
Виж целия пост
# 3
blagodarq, a ti zashto ne si rajdala pri neq?
az pyk se pritesnqvam, tochno z-toto ne mi dava pochti nikakva informacia... i napravo otkaza epiduralna upojka - "praktika na bolnicata"....
Виж целия пост
# 4
Ох, аз не съм се изказала като хората Embarassed . Сега ми е първа бременност имам предвид че само съм ходила на прегледи при нея доста преди да забременея. Но тогава бях като контингент на болницата и не плащах. Сега ми е непосило и затова не ходя вече при нея и много съжалявам за което. Защото след като родя живот и здраве, не знам към кого  ще се ориентирам.
Иначе трябва да питаш и да я помолиш да ти обясни, мисля че няма да ти откаже.
Виж целия пост
# 5
aaa qsno haha, ama i az sym glupava, trqbvashe da vidq lentichkata ti  koq  sedmica si heeh, nali znaesh, che tam moejsh da rodish s napravlenie - t.e ima klinichna pyteka za rajdane, no dyrjat izsldvaniata da sa pri tqh... t.e rysish se pyk 200-300 lv, no legalno.
No ti imash vreme do togava, az hodq pri Asenova ot 3 sedmici, za da si spestq parite:) inache d-r mikov ot 2 pol. mi vodi cqlata bremenost i sym adski dovolna ot nego... toj si beshe moq genekolog i predi tova i shte byde i sled tova predpolagam:)
leka bremenost:) ako neshto iskash da pitash na tvoite uslugi sym haha:)
Виж целия пост
# 6
Защо не слагат епидурална упойка в Лозенец ??? Това ного ме учудва. На всички ли отказват или при нужда все пак ще сложат? А ако си платя за упойка дали ще ми сложат? Ох, следващия път (чак към края на месеца) ще попитам моята лекарка (тя работи там)
Виж целия пост
# 7
mi taka mi kaza d-r Asenova  - Praktika na bolnicata da ne se slaga, az i kazah che sym gotova da si platq, ama tq samo mi kaza, che ne "da me lyje" ne znam kak da go razbiram tova
maj slagat upojka samo pri sekcio, pitakq ako mojesh tvoqta d-rka po-rano i spodeli kakvo e kazala! koq e tvoqta doktroka?
Виж целия пост
# 8
Цитат на: kuki
Защо не слагат епидурална упойка в Лозенец ??? Това ного ме учудва. На всички ли отказват или при нужда все пак ще сложат? А ако си платя за упойка дали ще ми сложат? Ох, следващия път (чак към края на месеца) ще попитам моята лекарка (тя работи там)


Не слагат за съжаление, не знам причината?????
Виж целия пост
# 9
blagodarq nikol, ti kak rodi?Simple Smile
mnogo sladko bebe, da ti e jivo i zdravo:)
Виж целия пост
# 10
Цитат на: beti_bratanova
blagodarq nikol, ti kak rodi?Simple Smile.......


Секцио бях аз с пълна упойка. В екипа ми бяха Илиев, Станев и Христова.
А ти при Миков ли ходеше до сега?
Виж целия пост
# 11
aa sekcio...
da pri Mikov i sym mnogo dovolna, toj si mi sledi bremenostta ot 1 den:)
a pri asenova rajda zylva mi... za tova se nasochih kym neq... izviqnvaj za direktnia vypors - a plashta li, iskaha li ti pari? t.e imashe li lichna ugovrka?
Виж целия пост
# 12
Позната на майка ми е раждала при Илиев и тя ме насочи. Казах му, че искам да присъства на раждането и той дойде /беше в отпуск/. Не ми е искал пари на ръка, платих само изследванията грубо 300 лв. с/у касова бележка, долу на регистратурата.
И аз съм много доволна от Миков Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия